niedziela, 5 stycznia 2014

ROK DREWNIANEGO KONIA
      


  W roku konia każdy będzie musiał uparcie dążyć do celu i wykazywać silną wolę. Koń to wyższość ducha nad materią, to podnoszenie duszy ponad świat materialny. Trzeba będzie podejmować ryzyko i zwiększać szanse we wszystkim. Powstające w tym okresie problemy będą wymagały cierpliwości i upartości. 

Baran-nie patrz na świat przez różowe okulary, wiele rzeczy jest jeszcze w tajemnicy. Wrogowie nie śpią i konkurencja nabiera siły. W związku z tym zaczynaj zmieniać się, żeby potem nie trafić do szokowej sytuacji. W tym roku możesz napotkać wiele przeszkód, które otwierać będą karmiczną istotność tego, co się dzieje. Nie myśl, żeby kogoś przechytrzyć, bo możesz sam trafić w pułapkę. Odbierz sobie to, co straciłeś.

Byk-w tym roku wszystko wyjaśni się we wszystkim. W pierwszej połowie roku może ogarnąć cię namiętność do kogoś albo do realizacji jakiegoś celu. Druga połowa roku może przynieść trudności, dlatego przemyśl, czy warto wszystko robić tak szybko. Ten rok będzie wiele znaczyć dla ciebie. Za każdą nawet małą pomyłkę, możesz wiele zapłacić. Spłyną problemy z dzieciństwa, które zostały jeszcze nie rozwiązane w przeszłości. Trzeba nad tym popracować, żeby zamknąć za sobą jakieś drzwi.

Bliźnięta-postępuj logicznie i prawidłowo, staraj się zachowywać dyscyplinę i organizować swój czas tak, by starczyło ci go na wszystko. Trzeba będzie popracować nad jakimiś ważnymi dokumentami. U niektórych pojawią się problemy z prawem. Rok niezły, ale chaotyczny. Na płaszczyźnie zdrowia musisz szczególnie chronić wątrobę. 

Rak-w tym roku spotka cię trochę rozczarowań, ogarnie cię pustka i powieje chłodem. Będziesz musiał sam przebijać się w swoich trudach, droga do gwiazdy twojego szczęścia nie będzie łatwa. W tym okresie będzie ważne karmiczne spotkanie, które spowoduje u ciebie szok i przeżywanie emocjonalnego stresu. Pierwsza połowa roku przejdzie w olbrzymim napięciu. Druga połowa roku będzie charakteryzowała się różnymi namiętnościami i emocjami. Nie będzie łatwo, ale jeśli weźmiesz się w garść,  wiele możesz zyskać.

Lew-będziesz musiał wybudować długotrwałe plany i rozpracować swoje strategie we wszystkim. Prowadź dzienniki, blogi, pisz artykuły. Zbieraj wszystko w jedną całość, żeby mieć wszystkiego jak najwięcej. Nie próbuj opowiadać komuś obcemu o swoich planach. Czeka cię zmniejszenie grona znajomych. Zawsze patrz pod nogi i zachowaj swoje tajemnice. Czeka cię nowe narodzenie, ale nie od razu, będzie ono powstawać etapami.

Panna-pojawi się wiele problemów, które zmuszą cię czuć się ofiarą. Żeby wygrać lub osiągnąć swój cel, musisz zmienić się w pełni-albo styl pracy albo relacje albo światopogląd. Egoistyczne cele los utnie przy samych korzeniach. Rób więcej przyjemności dla innych. Staraj się poszerzać sferę  pomocy innym, by w konsekwencji zobaczyć z jakim przyjemnym bagażem dojdziesz do celu na koniec roku. 

Waga-uda ci się poprawić sprawy finansowe i stworzyć całość z różnorodnych części. Zwycięży ten, kto będzie przejawiać cierpliwość. Nie rób eksperymentów w tym roku. Zwróć się do swojego doświadczenia z przeszłości i tradycji. Nie wstępuj w konkurencję, to może skończyć się twoim upadkiem. Musisz wyjaśnić wszystko, co dotyczy organizacji czasu. Odrzuć to, co jest nieważne. Przy następowaniu równowagi poczujesz się zwycięzcą. Jeśli nie będzie balansu-mogą pojawić się problemy zdrowotne. 

Skorpion-w tym roku nastąpią duże zmiany we wszystkim, ale one nie będą pojawiać się tak szybko, jakbyś tego sobie życzył. Żegnając się z kimś albo z czymś z przeszłości, będą męczyć cię wątpliwości. Pierwsza połowa roku będzie trudna, wypełniona różnymi przemyśleniami i przeżyciami. Druga połowa lżejsza, przyniesie zmiany ku lepszemu. Nie bój się zdystansować kogoś od siebie, to przyniesie ci progres.

Strzelec-będziesz musiał wydorośleć, nauczyć się podejmować ważne decyzje i brać na siebie odpowiedzialność na całe życie. Możesz odmówić zmian w samym sobie, ale pozostaniesz w wielkiej stagnacji. Nadawaj ton, zaczynaj nowe projekty, otwieraj się na samoaktualizację i własny rozwój. Nieszczęście mogą przynieść sądy. Cała energia roku będzie uczyć cię dostrzegać obraz życia w całości i oceniać wszystko realnie.

Koziorożec-przeszłość odejdzie w dalekie wspomnienie, wszystko skończy się i zacznie się nowy życiowy etap. Zmiany po prostu wskoczą do twojego życia i ty powinieneś zmieniać się wraz z nimi. Niespodziewanie może przyjść sukces i niepowodzenie. Zostaniesz poniżony i podniesiony z kolan. Wyrzuć wszystko co stare ze swojego życia i otwórz drzwi dla czegoś nowego. Unikaj konfliktów z prawem, żeby nie dostać na koniec roku jakiegoś strasznego wyroku. Zwróć uwagę na swoje zdrowie, ponieważ mogą pojawić się choroby.

Wodnik-musisz popatrzeć realnie na swoje życie i na świat. Wymieniaj się z innymi ludźmi ideami, to przyniesie ciekawe możliwości. Pracuj nad swoimi talentami, nie popadaj w lenistwo i apatię. W tym roku mogą cię okradać, więc bądź czujny w wypełnianiu dokumentów i kiedy zostawiasz swój majątek bez nadzoru.

Ryby-kluczowym słowem będą zmiany. Życie będzie lecieć jak cygański wóz. Bądź ostrożny, staraj się trafiać w sytuacje, ale nie traktuj ich jako niepoważne. Nie rób nic z niedojrzałymi wydarzeniami. Pojawi się dużo nieprzewidzianych splotów okoliczności. Wiele spraw powinno zmienić się w twojej świadomości i będzie to kluczem do twoich sukcesów.

autor Emma Lange
zapraszam  do zamówienia własnego horoskopu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz