wtorek, 7 stycznia 2014

Karmiczna sila Run - seminarium

HAGALAZ - Pod koniec swojego życia człowiek zakończył to co jemu przeszkadzało, ale nie zdążył zbudować nic nowego. Należy to zrobić w tym wcieleniu.

 NAUTHIZ - To swiadome przyjecie na siebie długotrwałej cierpliwości, niemożliwość ucieczki od zbiegów okoliczności. W tym wcieleniu człowiek może przejawiać cierpliwość i tolerancję.. do wszystkiego z czym się spotyka. Może także reagować jak " pies zerwany z łańcucha", ktory jest niezadowolony ze swojego życia.

ISA - Człowiek bardzo długi czas znajdował się pod presją drugiego człowieka. Osiągając w końcu wolność nie potrafił tego wykorzystać. Teraz oczekuje, aby wszystko samo się naprawiło. Droga, ktorą dąży moze okazać się nieprawidłowa.
ALGIZ - W poprzednim życiu człowiek wyrzekł się swoich marzeń. W tym wcieleniu pragnie uczestniczyć w procesach życiowych, co jednak nie będzie takie proste. Wszystko będzie przychodziło z trudem.MANNAZ - To nauka jak żyć wśród ludzi i jednocześnie zachować swoją indywidualność. Temu człowiekowi ciężko przyjąć porady, wskazówki, ponieważ kłócą się z jego poglądami.

LAGUZ - W zeszłym wcieleniu człowiek przechodzi zmiany wartości, wierzył w coś co jego zawiodło. Cechowała go nieufność do życia, a skutkiem było popadanie w zależność. Nie starczało mu także sił do zwyciężenia samego siebie. W tym wcieleniu los da mu taką szansę.

 INGWAZ - W poprzednim wcieleniu człowiek poddawał coś głębokiej analizie, ale nie wierzył, że może coś osiągnąć. A teraz życie daje mu na to szansę. Dzięki włożonemu wysiłkowi wszystko okaże się możliwe.

duzo poznasz na seminarium - 
- nie musisz wyjeżdżać 
- nie  musisz szukać hotelu

poprzez  skype   możesz   dostać  wiedze, którą  nie znajdzisz w  internecie
zapisy tel 502562629
email biuro.ezoland@gmail.com
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz