czwartek, 9 stycznia 2014

RUNY - KARMICZNY DŁUG
RUNY - KARMICZNY DŁUG

FEHU - oznacza niektore zahamowania rozwoju i ewolucji. Może być także strata sensu życia w zeszłym wcieleniu. Póki człowiek wszystko będzie robił pod napięciem to jego plany ulegną zniszczeniu.

URUZ - człowiek dostaje karmiczne uderzenia wskutek nadmiernego używania dominacji. Często wydawać mu się będzie, ze doszedł do celu, lecz to tylko iluzja, ktora nagle się rozwieje. Człowiek cały czas pracuje nad swoją wolą. Musi koniecznie zmienić swój charakter na bardziej miękki i łagodny.

THURISAZ -  to walka z autorytetami, odwaga i egoizm. " JA JESTEM NAJLEPSZY" to powołanie tej energii. Człowiek będzie przechodził kilka kryzysów, które pokażą mu jego słabości. Taki człowiek nie nadaje sie do pracy w grupie, bo to wywoła kryzysy i napięcia.

ANSUZ - to dostosowanie swoich zdolności, realizacja swoich fenomenalnych talentów. Taki człowiek nie był samodzielny, nie chciał się uczyć i teraz powinien to odpracować dla ewolucji swojej duszy.

 RAIDHO - to osiągnięcie praktycznych rezultatów, ponieważ w zeszłym wcieleniu były tylko pozory.


KENAZ -  tamtym wcieleniu człowiek często ponosił ryzyko w sensie emocjonalnym i finansowym. Teraz następują sytuacje, które zachęcają do ryzykowania, ponieważ problem tego człowieka dziedziczą jego dzieci. Może nastąpić również strata natchnienia i długotrwała depresja.to i jeszcze można się dowiedzic na seminarium - Karmiczna Sila Run
autor Emma Lange 

tel 502562629
biuro.ezoland@gmail.com


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz