sobota, 29 marca 2014

Arkany starsze - sytuacja w biznesie

Arkany pokazują jaka już powstała sytuacja, co się wydarzyło, że powstał dany problem.

0.GŁUPIEC- wszystko przechodzi w ruch, zmiany, to początek nowego projektu, ale bez inwestycji. Może oznaczać ideę, która może rodzić się dzięki natchnieniu. Nie warto mieć pretensji, że otoczenie nie od razu zrozumie, co chce to przedsięwzięcie pokazać. W związku z tym trzeba zachować ostrożność w emocjach, wypowiedziach i propozycjach. Nie można robić nic żywiołowo.
1.MAG-trzeba będzie skoncentrować się na konkretnie postawionych zadaniach, można kreatywnie podejść do podejmowanych decyzji. Trzeba otworzyć potencjał nowej idei i zorganizować wszystko tak, by był jasny rezultat po zakończonej pracy. Przyszła pora na używanie w praktyce wszystkich metod.
2.KAPŁANKA-coś zmusi cię do postępowania, niekoniecznie takim sposobem, do którego jesteś przyzwyczajony. Doszedłeś do takiego progu, który wskazuje, że jesteś kompetentny. Niezbędna jest nowa wiedza i idee, które pomogą zmienić coś w organizacji. Potem poczujesz siły, by iść dalej. Może zabraknąć czasu, by wszystko doprowadzić do końca. 

3.CESARZOWA-obiecuje progres, w przeszłości coś się wydarzyło, że teraz powstanie ten wzrost. Dostałeś już szansę, żeby zrealizować to, co chciałeś. Teraz wszystko jest w ruchu i to jest najlepsza szansa, by ulepszać swoje przedsiębiorstwo. Jednak życie będzie wskazywało na te słabe miejsca, które jeszcze nie zostały wypracowane.

4.CESARZ-trzeba będzie podjąć albo już podjąłeś poważną decyzję i zrobiłeś to bez podpowiedzi otoczenia. Możliwe, że dostałeś też dobrą i dobrze opłacaną pracę, ale będzie wiązała się ona z wieloma obowiązkami i kłopotami. Możliwe, że przyjmiesz rolę szefa i zostaniesz liderem. Ktoś wpływowy mógł zrobić ci przysługę w tym, żeby ruszyć z miejsca twój biznes.

5.KAPŁAN- sukces już przyszedł, trzeba tylko go utrzymać. To jest praca bardzo skomplikowana, ale dzięki niej zyskasz większy autorytet. Dostaniesz od kogoś albo zaproponujesz komuś dobrą radę. W przeszłości może miałeś jakieś wątpliwości, co robić, dokąd iść. Teraz los mówi o tym, żeby nie rzucać tego, co już rozpocząłeś. Pieniężny sukces jest gwarantowany, ale później. Kapłan mówi, że w przeszłości nie było konieczności na zmiany, porównywania, przeprowadzania obserwacji i ankietowania. Teraz  przyszedł czas na socjologię. 

6.KOCHANKOWIE-sytuacja w pracy zaczyna już wymagać wspólnych działań, podjęcia decyzji. Trzeba być elastycznym i wybrać, ponieważ pojawiło się kilka szans. Musisz wybrać to, co ma najlepszą perspektywę.

7.RYDWAN-masz już mocną energetyczną falę, musisz pracować od świtu do nocy. Może wydawać ci się, że czas szybko leci i nie zdążysz wszystkiego zrealizować. Nastąpił moment, w którym musisz pokazać swoje mistrzostwo. Przed tobą stanie poważne zadanie, ale poradzisz sobie. Kończy się jeden etap i zaczyna się nowy. Ten odcinek czasu jest usypany różnymi zmianami i można zaliczyć go do trudnych, ale da się go przejść.

8.SIŁA-sytuacja ułożyła się tak, że nie wiesz jak postąpić- według impulsu albo wstrzymując swoją porywczość, idąc normalnym rytmem. Cierpliwość i upartość w dążeniu do celu doprowadzi cię do rezultatu. Po prostu zlepek jakiś działań teraz mówi o niezbędności podjęcia jakiejś decyzji i określenia jaka będzie dalsza droga. Teraz możesz poczuć się liderem. Jesteś na koniu.

9.PUSTELNIK-możliwe, że jest sytuacja, która mówi ci w czym jesteś niekompetentny i nieprofesjonalny. Możliwe, że spadła też sprzedaż, ludzie znaleźli lepsze warunki i ceny.

To i jeszcze ... w  naszej szkole  tarota! Zapraszam na ciekawa   informacja.
Emma Lange

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz