sobota, 22 marca 2014

Prognozy
 KWIECIEŃ 
       Miesiąc srogich energii, ognistego początku i aktywności. Kwiecień wzywa do walki z trudnościami, zmierzenia się z nimi twarzą w twarz. Będzie trzeba zmieniać sytuacje ku lepszemu, ale  ostrożnie, etapami. Należy nauczyć się dostrzec w trudnościach mechanizm i kiedy proces będzie jasny, to rezultat będzie oczywisty.      
    
Baran-do zwycięstwa niezbędne będzie uświadomienie sobie czegoś ważnego. Zaczynaj przezwyciężać swoje strachy, musisz przejść przez próg czegoś niewiadomego. Śmiało rób ten krok. To dobry czas na zmiany, rozwój i odnowienie, weź tylko za to odpowiedzialność.

Byk-teraz możesz zbytnio przeżywać sprawy finansowe i swoje perspektywy. Energie tego miesiąca będą naciskać, by zmieniać swoje przyzwyczajenia. Rozpocznij po prostu robić to, na co jeszcze nie zdecydowałeś się. Czas wspiera cię, byś wzmocnił relacje i sferę inwestycji.

Bliźnięta-aktywnie musisz zwyciężać przeciwności losu i wyjdzie to, ale na koniec miesiąca możesz odczuć silne zmęczenie. Istnieje niebezpieczeństwo pomyłki, którą już kiedyś popełniłeś. Musisz zachować skrajną ostrożność.

Rak- to czym zajmujesz się lub zajmowałeś, przyniesie finansowy zwrot. Musisz tylko włożyć siłę, by zrobić porządek w papierach i w swoim życiu. Nie zadłużaj się, bo trudno będzie spłacić dług. O swoje zdanie będzie trzeba powalczyć i być zdecydowanym w swoich racjach. Teraz los waży twoje postępowanie i lato powie, jakie decyzje los wyniósł dla ciebie.

Lew-ustal konkretną organizację, porządek, postaw przed sobą nieskomplikowane cele i zwyciężaj. Zwróć uwagę na swoje sukcesy, wtedy pojawi się chęć podążać dalej. Nie stawiaj przed sobą wielkich zadań, których możesz nie zdążyć wykonać, bo grozi to depresją.

i runiczna tez jest na mejscu

I jeszcze chce wlaczyc prognozowanie celtyckie
co będzie dostępne dla czytelników bloga))) zapraszam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz