poniedziałek, 24 marca 2014

PROGNOZA CELTYCKA - KWIECIEŃ
PROGNOZA CELTYCKA  - KWIECIEŃnastępuje miesiąc dębu, powstaje obudzenie mocnych energii, które będą transformować wszystko dookoła. Jeśli nie będzie ci szło według twoich planów, to oznacza, że los chce zmienić coś w samym tobie. Tylko tak będziesz mógł dostać niezbędne klucze i możliwości. Każdy otrzyma próby od losu, dlatego nie zaciągaj problemów na długo. Nie rozpoczynaj w tym miesiącu spraw sądowych i nie wdawaj się w żadne konflikty.

BRZOZA (24 12 - 20 01) – dzięki niewielkim wysiłkom możesz zająć wysoką pozycję, stać się popularnym i wygrać coś bardzo ważnego. Twój czar będzie wszystko robił za ciebie, tylko pokaż się z dobrej strony. Otwieraj się na potrzeby innych ludzi, cierpliwie odnoś się do ich wad, wtedy unikniesz konfliktów.

JARZĘBINA (21 01 - 17 02) -nie proś od życia zbyt wiele, teraz skromność wiedzie prym. Należy myśleć o rodzinie, pamiętać o tych, którzy odeszli i prosić wybaczenie. Wróć do swoich korzeni, oczyść karmę swojego rodu i wtedy przykrości będzie mniej.

JESION  (18 02 - 17 03) -teraz można  cie poradzić duzo od życia nie wymagać, tylko skromnie i tylko wiedlug zapotrzebowań. Trzeba zadbać o swoja rodzinę i pochodzeniowa i obecna.

OLCHA  (18 03 - 14 04) - nadszedł teraz czas na zbieranie urodzaju. Wpływy karmicznego negatywu przyniesie silne strachy. Jeśli jakieś trwożne myśli przychodzą do głowy-walcz z tym. Przepracowując karmiczne problemy, nie zaciągaj ich na długo, ponieważ strachy zostaną przyczyną sporych konfliktów. 

WIERZBA PŁACZĄCA (15 04 - 12 05)-teraz należy krok za krokiem iść ze swoim dziełem i zaplanowanymi pomysłami. Bądź tylko cierpliwy, nie schodź z tej drogi, którą podążasz. Nie licz na wdzięczność. Miesiąc pokaże, kto jest twoim przyjacielem a kto wrogiem.

GŁÓG (13 05 - 9 06) -z przeszłości odezwą się stare ambicje, dlatego twoje „chcę” jest karmiczne, czyli dostaniesz, to co chcesz, ale czy to będzie dobre czy złe, to jest drugie pytanie. Ten  miesiąc może przynieść ci straty albo zyski. Musisz cieszyć się z zarówno ze złych,  jaki i dobrych rzeczy.

DĄB (10 06 - 7 07)-życie będzie stawiało przeszkody, jednak uda ci się z tego wyrwać, ale nie unikniesz strat. Możesz pożegnać się z jakimś znaczącym karmicznym długiem. Miesiąc nie jest dobry dla umacniania relacji i w domu mogą być konflikty. Żeby uaktywnić swoje przedsiębiorstwo niezbędny jest entuzjazm i trzeba inwestować we własną energię

OSTROKRZEW (8 07 - 4 08)-należy śledzić swoje zdrowie lub dbać o zdrowie swoich bliskich. Plany będą realizować się wolniej, ale wszystko przyjdzie w swoim czasie. Twoja praca przyniesie ci zabezpieczenie albo wysoka pozycję.

ORZECH (5 08 - 1 09)-dokształcaj się, otwieraj nowe źródła natchnienia, idź do przodu. Dobre duchy mogą cię obdarować  energią młodości. Ograniczenie i przeszkody będą tylko czasowe.

JERZYNA (2 09 - 29 09)-w twojej psychice może pojawić się cała armia strachów, ale to są tylko fantomy. Musisz to sobie uświadomić, wtedy osiągniesz swój cel. Teraz możesz uciekać w swoje przyzwyczajenia, bo boisz się czegoś nowego. Jednak możesz poszukać śmiało nowych możliwości i zmienić stare na nowe.

BLUSZCZ (30 09 - 27 10)-twoja pozycja może zmienić się na lepszą. Zajmij się jogą, uzdrowicielskimi praktykami, zagłęb się w psychologię, otwieraj się na nowe ezoteryczne nauki. Tam właśnie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. Musisz wstawić się w obronie czegoś ważnego, co w przyszłości pomoże ci odnaleźć jakiegoś sojusznika.

TRZCINA (28 10 - 24 11)-musisz bardziej wsłuchiwać się w żeńską energię. Nie próbuj zmieniać świata, skup się na swoim domu, rutynie, nie występuj z inicjatywą. Tak miesiąc może  przejść bez konfliktów.

CZARNY BEZ (25 11 - 22 12)-dąż do stabilności, kwiecień przyniesie mieszane energie. Zło może zamienić się w dobro i odwrotnie. Możliwe są cuda, tylko wpuść je do swojego życia. Musisz śledzić znaki od losu, żeby osiągnąć to, co się chce. Musisz nauczyć się współpracy.

JEMIOŁA 23 12-ten miesiąc przyniesie napięcie, nie staraj się tego jeszcze bardziej pogłębiać. We wszystkim zachowaj dystans. Nie reaguj na zbiegi okoliczności zbyt mocno, spełniaj swoją misję. Teraz nie będzie wpływać na ciebie karma. W tym okresie ważna jest misja i twoja przyszłość. 

Emma Lange

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz