poniedziałek, 7 kwietnia 2014

Zaćmienie Słońca w kwietniu
        29 kwietnia o godzinie 13.00 będzie zaćmienie Słońca. Uczestniczyć będzie w tym zjawisku również Wenus i w związku z tym skutki zmian będą nieco złagodzone. Gwiazdy rekomendują, że jeśli chcesz sukcesywnie pracować, musisz zabezpieczyć się w podtrzymaniu innych ludzi, którzy myślą tak samo jak ty. Trzeba rozwiązywać wszystkie konflikty bez agresji. Zachowując cierpliwość, należy robić to, co niezbędne. Teraz ważna jest ostrożność w swoich postępowaniach. Działanie zaćmienia Słońca zaczyna się miesiąc przed jego nastąpieniem i odczuwane będzie jeszcze około miesiąca dłużej. A zatem idzie jeszcze jeden wybuch energetyczny pomiędzy dwoma zaciemnieniami w tzw. ciemnej czasowej przestrzeni

To będzie się działo przez 3 miesiące. Tak mówi Agafonow. To zaćmienie wskazuje, że we wszystkich spawach trzeba liczyć na siebie. Świat staje się kilkubiegunowy, rozdziela się. Można obserwować ideologiczne przeciwstawianie się. Nic nie będzie takie jak kiedyś. Zaostrzą się problemy, które znajdowały się w początkującym stanie. Trudno będzie przebić się samotnie do celu, łatwiej, jeśli masz poparcie w grupie. W społeczeństwie obudzi się energia nieświadomego. Twoje osobiste problemy mogą zostać ujawnione. Dawne urazy i konflikty mogą dać znać o sobie i wpaść w wir wydarzeń. Ludzie będą działać bardzo żywiołowo, a nie pod wpływem zdrowego myślenia. Teraz wszystko będzie wydawało się duże, nadmierne i będzie dochodzić do rangi olbrzymich problemów. Jednocześnie będzie panowała wśród ludzi wolność i niezależność.

 Gwiazdy będą popychać do samodzielności. Własną siłą woli można będzie rozwiązać karmiczne sploty. Problemy sfery materialnej będą wymagały dużego poświęcenia samego siebie. Wyobraź sobie dzieło, które przypomina wir wody i wciąga cię. Dobrze jest, jeśli to dzieło kochasz, gorzej, jeśli nie sprawia ci satysfakcji. Walka energii uderzy mocno na zdrowie fizyczne i psychiczne. Dany okres przyniesie deficyt energetyczny. Życie rzuca wyzwanie, dlatego staraj się napełniać organizm energią, rób ćwiczenia oddechowe, przejdź na inny reżim żywieniowy. Zajmij się tym, co kochasz. Wraz z obniżeniem poziomu energii będzie ubywać wewnętrznej pewności we własne siły. Nieświadomość społeczna ukaże się źródłem strachów i niepewnością dnia jutrzejszego. W duszach ludzi będzie budzić się siła wewnętrznych strachów.

 Jedni będą walczyć z fantomami, ale ta walka będzie przejawiała się jako utrudnienie w stosunkach z innymi ludźmi, ponieważ inni ludzie będą obciążeni tą projekcją strachów. Inni ludzie będą zamykać się w sobie i hamować swoje działania. Wewnętrzne strachy będą budzić się w związku ze wzrastaniem rodowych karmicznych problemów. Wiele aspektów będzie odbierać się jako odpracowanie i na ich miejsce będzie pojawiała się pustka (np. rozstanie, rozłąka, straty). Tę pustkę należy wypełnić, przeprowadzić korekty w scenariuszu, wypracować inny styl zachowania, nie podążać tą samą drogą. Ten trudny okres staje się dobrym dla wprowadzania nowych projektów. Karma w tym wypadku jest stymulująca. Należy tylko odważnie odnieść się do wielkości fizycznej, jaką jest czas. Niezbędne jest nauczyć się prawidłowej organizacji pracy i postępowania ze swoimi wewnętrznymi potencjałami.

 Wszystko należy robić w swoim czasie. Nie próbuj zapchać tę niedojrzałą sytuację w swój czasowy scenariusz. Od tego ucierpisz tyko ty. Dla ciebie to może zakończyć się neurotycznymi kompleksami i ciężkim wewnętrznym stanem psychicznym. Teraz czas będzie wszystko rozkręcać w bardzo szybkim tempie, wszystko będzie umacniać się, przyspieszać. Ten okres jest dobry na rozwój własnych zdolności. Przyszedł moment na zmianę myślenia, zmianę stereotypów, postawienia życia na właściwe tory. Jeśli nie uda się teraz rozwiązać problemów, to zimą znów dadzą znać o sobie. W jaki sposób te wszystkie wydarzenia odbiją się na twojej drodze życiowej, będziemy szczegółowo omawiać na naszej skype-grupie. W związku z tym zapraszam 12 kwietnia 2014 r. do włączenia się w dyskusję. Proszę o wcześniejsze zapisy, ponieważ musimy być technicznie przygotowani.

O tym i o innych tematach  bedziemy  razmawiac w  naszej skype - grupie! Zaczynamy juz w srode! Zapraszam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz