piątek, 23 maja 2014

Anioł Ramiel


PROGNOZA ANIELSKA

Anioł Ramiel – nazywany aniołem nadziei. Kiedy przychodzi oznacza, że zbliża się niełatwy okres, ale trudności można pokonać wiarą.

 Anioł może pomóc w wyborze w trudnej sytuacji. Jeśli chcesz, by niebo pomagało ci w twojej misji, musisz zawołać anioła rano przed świtem, zapalić niebieskie lub białe świece, wymówić jego imię, pomyśleć o swoim problemie i medytować.

 Anioł pomaga osiągnąć wyższy poziom świadomości. Symbolem anioła jest drzewo, to znaczy, że anioł jest przewodnikiem pomiędzy światem aniołów, ludzi i dusz. Jeśli w danym okresie przyśnił ci się zmarły człowiek, to możesz szukać w tym śnie przesłania dla siebie. Anioł mówi, że trudne sytuacje będzie można zwyciężyć siłą obietnic lub poprzez ofiarowanie. Zrób coś dla kogoś z czystej intencji.

 Anioł przeciwstawia się, by ciemne siły przeszkadzały w twoich przedsięwzięciach. Energia anioła jest delikatna, możesz otrzymać zmiany z jego rąk, ale nie odczujesz ich od razu. Stały kontakt z aniołem wspiera zmiany i otwiera nowe możliwości. 

W tym okresie może pojawić się człowiek, który będzie odgrywał ważną rolę w twoim życiu. Będzie on patronem w wielu twoich sprawach. Niezbędne kontakty będą trwały, nieistotne, rozwiążą się same. 

W tym czasie możesz otrzymać ważną radę. Kiedy skrzydła anioła rozprostują się w czasie świtu, nastąpi czas do rozwijania indywidualności, ale w granicach społeczeństwa, w którym znajdujesz się. Nie należy myśleć tylko o sobie, trzeba pamiętać o uczuciach i potrzebach innych. Ważne jest, by nie popadać w wir emocji, należy być ostrożnym, działać według czasu i zbiegów wydarzeń. 

Elastyczność charakteru pomoże ci ustrzec się od ciężkich konfliktów i strat. Anioł chroni przed rozczarowaniem, neutralizuje emocje, pomaga dostrzec wszystko w jaśniejszych barwach. Chroni również przed ludźmi, którzy przeszkadzają, a niezbędne kontakty wypełnia energią.

Emma Lange

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz