czwartek, 12 czerwca 2014

LETNIE PRZESILENIE
LETNIE PRZESILENIE

21 czerwca starożytne plemiona północne i Słowianie obchodzili święto przesilenia letniego. Celtowie czcili to święto w szczególności, ponieważ lato i słońce otwierało się w pełni swojej mocy. W mistycznym sensie jest to połączenie żeńskiej i męskiej energii w całość, to sakralny taniec energii. Celtowie w tym okresie zapalali wiele ognisk i skakali przez ogień. Uważano, że im wyżej skoczy się,  tym większa szansa na osiągnięcie sukcesu. W tym dniu również czczono ogień i króla dębu. W środku święta wybierało się króla dębu, który miał być przewodnikiem sukcesu. Dzisiaj ty możesz otworzyć kanał sukcesu, tylko zanim przejdziesz do rytuału, przemyśl czym jest dla ciebie sukces. Napisz do siebie list, w którym opiszesz swój sukces, możesz go również narysować. Dokładnie musisz wiedzieć czego chcesz i potem możesz przejść do rytuału.

Rytuał na wykonanie amuletuOkręć wokół pasa czerwoną nić 3 razy i niech to będzie pas twojej siły. Stwórz dziś swój amulet. Potrzebny będzie złoty pierścionek (może być nowy lub stary, ale koniecznie musi być twój). 20 czerwca na tacy połóż zioła, w zależności od tego jakiego sukcesu oczekujesz. Nagietek z dziurawcem  będzie dobry dla przyciągnięcia sukcesu w pracy, płatki róży i rumianek dla przyciągnięcia miłości, rumianek z nagietkiem i lawendą- dla urody i młodości, goździk z cząbrem- dla skorygowania pracy twojego przedsiębiorstwa.

 Zioła wraz z pierścionkiem zostaw na tacy, a rankiem przy wschodzie słońca nalej czystej wody do najładniejszego kubka. Zanurz pierścionek, zapal złotą świecę, a potem 3 razy przepuść pierścień przez płomień. W tym czasie myśl o tym czego pragniesz. Zostaw amulet pod promieniami słońca do południa. Amulet jest gotowy, możesz go wykorzystać.

 Przemyśl swoje marzenia i intencje jeszcze raz, a amulet będzie kierował energię, tam gdzie jest potrzebna. 21 czerwca to dzień, w którym trzeba wypełnić się energią sukcesu. Jest to również moment, by przemyśleć swoje ciemne strony, uwiadomić sobie swoje pomyłki i prosić o wybaczenie (nawet w sposób mentalny proś o wybaczenie ludzi, z którymi rozstałeś się w niezgodzie). Przynieś do domu bukiet kwiatów, który będzie strzegł siłę twojego domu. Kiedy kwiaty wyschną, zrób jesienią nowy rytuał.

Mozna  zamuwic swoj  amulet runiczny - indywidualny na  sukces. Amulet z  energija  slonca! 
kontakt 502562629
biuro.ezoland@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz