piątek, 13 czerwca 2014

Meta - Karty

Czym sa Meta - Karty i Użytecznośc meta- kart

Do przeprowadzenia konsultacji dla diagnostyki problemu klienta, wykorzystuję meta-karty.

Są one instrumentem, który pomaga ustalić stopień gotowości klienta do pracy nad sobą i znalezienia jego głównego problemu. Ludziom brakuje czasami słów, by wyrazić to, co chowają w środku i żeby sobie z tym poradzić, można narysować portret problemu, zobaczyć i zrozumieć go w pełnej głębokości.

Kiedy klient to zrozumie, może uświadomić sobie, że znajdzie drogę do pomyślnego rozwiązania troski. Meta-karty nie są kartami do wróżenia, pomimo tego, że za ich pomocą można modelować przyszłość (ten temat będzie poruszony w przyszłych kursach).

Karty te w pierwszej kolejności odbudowują łączność między podświadomością a świadomością. Budują most i aktywizują odczucia. Człowiek sam może wyrazić to, co czuje przy wyborze tej czy innej karty oraz może odrzucić ten czy inny obraz i stwierdzić dlaczego. W momencie, kiedy człowiek wybuduje dialog symbolami, tłumacząc ich znaczenie konkretnymi słowami, jest w stanie otworzyć nowe aspekty dla swojego życia. Może włączyć się w twórczy proces realności i zobaczyć świat inaczej.

Na spotkaniach proponuję wyłożyć opowieść z ilustrowanych obrazków i trzeba zaznaczyć, że dla wielu klientów nie wychodzi ten proces tak po prostu, nie jest łatwą sprawą wyłożyć swoją energię w pracy z kartami, uświadomić sobie swój problem, patrząc na symbolikę kart.

Udaje się jednak zrozumieć samego siebie. Oprócz tego, co powie klient, meta- karty mają swoje meta-mistyczne obciążenie-zawierają część informacji, którą można potem otworzyć dla siebie, by zrozumieć lepie swój wybór. Nawet przy wielokrotnej pracy z talią, znając znaczenie karty, można stwarzać legendę wskazującą, gdzie trzeba szukać rozwiązania swojego problemu.

Za pomocą kart można wytłumaczyć zachowania swoje i swoich bliskich, lepiej zrozumieć ich motywy postępowania i zapotrzebowania. Meta-karty, to tłumaczenie bez słów, to zrozumienie podświadomych programów i wyjaśnianie przyczyn zachowań, które są niewidoczne.

Meta-karty mogą pomóc dostrzec odbicie innego człowieka w twoim rozumieniu. Możesz dostrzec z czym ciężko jest pogodzić się, z jaką cechą charakteru lub linią zachowania. Możesz za pomocą meta-kart zrozumieć podłoże swojego problemu (np. chorobę, przykrości), możesz zobaczyć głębokość i rolę swojej podświadomości. Meta-karty, to talia woli, ona określa programy rozumu, które  leżą na powierzchni.

Przy opracowaniu technik w pracy z kartami, odnajdziesz podpowiedź, w jakim kierunku należy przyłożyć własną siłę woli, by otrzymać zamierzony rezultat. Możliwe jest również sprawdzenie, jaki jest stopień ukierunkowania na to, by zacząć zmieniać swoje życie, ustalić jaki jest poziom gotowości zrozumienia tych zmian. Dla ciebie będzie jasne, gdzie rozum stawia swoje granice, zrozumiesz skąd biorą się twoje strachy i iluzje. Będzie jasna gra twojego rozumu, a także gdzie jest źródło twoich chęci i potrzeb. Możesz wyjaśnić co oznaczają szanse, które podrzuca ci los i co chce przekazać ci głos przeznaczenia. Tłumaczenie przyniosą symbole meta-kart. One są narzędziem, które może powiedzieć ci, co znajduje się po drugiej stronie twojej świadomości.
a, ezoteryka, zdrowie, nauka).

Juz w krotce  mozna  bedzie  wykupic kurs - Meta - Karty (zapoznawczy)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz