poniedziałek, 23 czerwca 2014

PROGNOZA ANIELSKA ANIOŁ URIEL LIPIECPROGNOZA ANIELSKA ANIOŁ URIEL
-silny anioł wyższej rangi, niosący światło twórczości i rozkwitu. Istnieje możliwość osiągnięcia tego, co się chce w czasie trwania jego energii. Wszystko co żywe wypełnia się jego energią, wszystko dostaje dodatkową siłę i wzrost. 

W tym okresie szczególną ocenę dostaną ludzie, którzy są szczodrzy. Anioł pomaga tym, którzy nie żałują swojej energii, by pomagać innym, więc nie bój się wyciągać pomocną dłoń do tych, którzy jej potrzebują. Ten okres jest dobry, by oczyszczać swój dom i duszę ogniem. Może nim być gorąca modlitwa. 

Czas jest wypełniany energią, dzięki której można spalić swoje wady i negatywne programy. Wzrastać będzie aktywność własnego ja i będą budzić się siły, pobudzające do zmiany świata i do walki z rzeczywistością. Musisz zmieniać realność miłością, jeśli chcesz pokonać wszelkie przeszkody. 

Anioł Uriel uwalnia energię, która jest w stagnacji, wymiata wszystkie przeszkody i pomaga iść dalej. Energia działa bardzo oczyszczająco na organizm, możesz uzdrawiać się dietami owocowo-warzywnymi. Musisz zmienić swój nastrój, bo energia będzie szukała wyjścia, a urazy będą przeszkadzać w osiąganiu celu  i nic nie zmieni się na lepsze. Spróbuj narysować własną mandalę-ona może posłużyć w realizacji marzeń. Potem ją spal, po tym twoja energia szybciej połączy się z energią aniołów.

 Anioł pomaga zwyciężyć wewnętrzne strachy i wątpliwości. Możesz na kartce narysować również swoje strachy i spalić tę kartkę albo napisać list pożegnalny do swoich lęków. Określ jakie działania podejmiesz, jak pozbędziesz się strachów. W ogniu spal swoje problemy. W późniejszym okresie okaże się, że nie były one takie skomplikowane. Połącz się z Urielem w modlitwie i medytacji, to pomoże ci zsynchronizować w odpowiedniej pozycji wydarzenia. Jest to anioł motywacji, w związku z tym możesz aktywować wszystkie swoje projekty. Anioł zwalczy przeszkody i pomoże doprowadzić do zwycięstwa.

 Wykonuj swoją pracę prawidłowo, nie podkradaj obcej idei. W przeciwnym razie anioł spali twoje dzieło i nie pozwoli iść dalej. Buduj swoją indywidualność i idź prosto do swoich celów-sukces będzie zawsze z tobą.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz