poniedziałek, 23 czerwca 2014

LIPIEC

LIPIEC
 
       Miesiąc będzie uczyć praktyczności, a także przypominać, że za wszystko trzeba kiedyś zapłacić. Coś co otrzymasz za darmo może okazać się nie takie wspaniałe, jak okaże się na początku. Łatwy sposób działania nie będzie rezultatywny. Nie warto żegnać się ze swoją własnością. Lenistwo będzie ogarniało ludzi i przez to będą dążyli do komfortu i wygodnictwa, ale cierpliwością można wiele osiągnąć. Należy zajmować się dziełami, które przynoszą dochody. Lipiec pokaże sfery, które wypracowują się z czasem.
Baran-potrzebujesz czasu, by zrozumieć ludzi, przyjmować ich takimi jacy są. U niektórych przedstawicieli wszystko będzie szło równo, według planu. Jeśli nie wszystko idzie po twojej myśli, należy doprowadzić wszystkie sprawy do porządku. Teraz jest szansa na znalezienie swojej drugiej połówki. Nie przyspieszaj wydarzeń, bo pogrążysz się w chaosie.

Byk-staraj się we wszystkim być uważny i ostrożny. Teraz w twoim życiu wybuchnie wydarzenie, którego nie będziesz mógł pozbyć się szybko. Los sam próbuje z tobą rozmawiać. Możliwe są straty, pożegnania, konflikty i obniżenie energii życiowej.

Bliźnięta-wstępujesz na drogę prób, więc przygotuj się na intensywność wydarzeń i ich różnorodność. Teraz będzie czas napięcia i kryzysowych sytuacji. Mogą zaostrzyć się choroby, o których już zapomniałeś. Twój partner może stwarzać problemy.

Rak-twoje szczęście zależy od zdolności przewidywania. Jeśli tego nie potrafisz-ciężko ci będzie przezwyciężać przeszkody. To nowy etap twojego rozwoju, nie bój się realizować swoich marzeń. Pomyśl o swojej misji i przyszłości. Wszystko co się teraz dzieje ma karmiczne podłoże. Należy szukać problemu w podświadomości.
http://magic-jupiter.net/prognozy-ezoteryczne/prognoza-miesi%C4%99czna/?logout=1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz