czwartek, 21 sierpnia 2014

prognoza numerologiczna
PROGNOZA NUMEROLOGICZNA
Wrzesień może przejawić się nie dla wszystkich ciekawy i może nawet wydawać się nudny. Jednak okaże się bezcennym z pozycji metafizycznej. Wielu ludzi dostanie energię na nowy rozwój, tylko  będzie można to ocenić trochę później. Jeśli zbyt mocno będziesz trzymał się urazów i obwiniania, to pochłonie to dużo twojej energii.

1-twoje energie będą wyczuwać blisko pola astralne, dlatego może to pociągnąć za sobą różnego rodzaju zaostrzenia i wybuchy intuicji. W negatywnym aspekcie twoja wrażliwość wzrośnie i spowoduje zmartwienia. Wydawać się będzie, że świat jest przeciwko tobie, ale tak naprawdę będzie to wsiąkniecie energii innych ludzi. Ten miesiąc wzywa do oczyszczania organizmu.

2-twoją dusze będą rozdzierać różne energie, ciężko będzie skoncentrować się na jednej sprawie i pozbierać się. Poczucie humoru i pozytywne podejście do wszystkiego może ci pomóc wytrzymać taki napływ energii. Możliwe są konflikty i nerwowe wstrząsy trudne do wytrzymania. Spróbuj oczyszczenia ogniem i pozbądź się negatywów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz