czwartek, 21 sierpnia 2014

prognoza na wrzesien

                                                                        
  
                                                                          

 WRZESIEŃ
                Wszelkie działania i myśli w tym miesiącu będą długotrwałe. Jeśli chcesz otwierać firmę, to będzie ona wzrastać w wolnym tempie. Nie oczekuj szybkich rezultatów, ale potem będą one istnieć bardzo długo. Ważne jest w tym okresie, by zrozumieć swoje idee i obliczać ich prawidłowość. Niektóre pomysły będą mocno narzucać się w myślach. Możesz zostać ich fanatykiem. Główną zasadą w tym miesiącu jest to, byś nie litował się nad sobą i nie chował swoich twórczych zdolności. Nie będziesz chciał akceptować punktu widzenia innych ludzi, porady innych będą ci obojętne i to będzie przeszkadzać w stworzeniu konstruktywnych i pozytywnych relacji.   
         
Baran-łap dobre informacje, które mogą zmienić twoje życie. W tym miesiącu określi się , co należy zmienić w sobie. Jeśli tego nie zrobisz, to będziesz tego mocno żałował.

Byk-teraz stoisz na progu jakiś zmian i każdy ruch da rozwój. Ty będziesz sam decydował czy będzie to krok do przodu czy do tyłu. Z partnerem w tym okresie możesz stworzyć swój idealny świat. Jeśli jesteś samotny, możesz odnaleźć swoje przeznaczenie zagranicą. Da znać o sobie jakaś nie zakończona emocjonalnie sprawa, ale i tak w tym miesiącu masz szanse na odnalezienie swojego sukcesu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz