piątek, 15 sierpnia 2014

Runa Ewaz


RUNA EWAZ - runa aktywnych działań i realizacji energii, która została już zgromadzona. Mówi o tym, że trzeba działać według zbiegów okoliczności. Wszystkie wstrzymania i przykrości uczą mądrości, ale nie wymagają zmiany tej drogi, którą już wybrałeś.

 Chociaż gwiazdy palą się czysto i jaskrawie nad twoją głową, musisz zachować ostrożność w swoich działaniach.  Na dany moment jest duży zapas siły i energii, z którymi chce się realizować swoje plany. Jednak nie warto zmieniać całkowicie świata według siebie i nie warto niszczyć ogólnej harmonii. Ewaz jest symbolem zwycięstwa i szczególnego znaku od losu, który mówi o obronie wyższych sił. Runa wskazuje, że człowiek jest w stanie przeskoczyć przeszkody i jest w stanie realizować to, o czym myśli. Uprzedza również o tym, że przeszłość została daleko z tyłu i to do czego człowiek jest przyzwyczajony, będzie identyfikowalne.  

 Następuje czas adaptacji do czegoś nowego. Runa pomaga tym, którzy podejmują się nowych dzieł lub szukają mało znanej drogi, albo spotykają się z nową sytuacją. Ewaz stawia twarzą w twarz z nową realnością. Człowiek dowiaduje się tego, o czym powinien wiedzieć, dostrzega to, co powinien zobaczyć i jest gotowy do przyjęcia tych informacji.

 Ta runę nazywają runą osobistego rozwoju. Wszystkie próby człowiek jest w stanie bardzo dobrze przejść, ponieważ włącza swoją siłę woli. W rozkładach runicznych ewaz mówi, że nastąpi coś, co wzniesie człowieka na nowy poziom i następuje ważny okres, kiedy niezbędna jest doskonałość we wszystkim. Ewaz w prognozowaniu wskazuje, że człowiek wybiera prawidłową drogę. Jeśli runa pojawia się w czasowej przestrzeni człowieka, to znaczy, że przychodzi wiatr natchnienia, życie wypełnia się innym sensem i człowiek jest gotów zmienić sam siebie i potrafi zmieniać kierunek swojego losu.

Karmiczny aspekt – runa mówi, że w tym momencie hamuje się aktywność działania takiego prawa jakim jest przyczyna i skutek. Po prostu przejawienie pokory w swoich postępowaniach może przynieść szybkie oczyszczenie, a człowiek dostanie wszystko to, o czym marzy podświadomość. Runa uświadamia również, że nasila się więź między wewnętrznym i zewnętrznym światem (np. jeśli człowiek wewnętrznie uważa się za ofiarę, to będzie popychany i będzie otrzymywał przeszkody w zewnętrznym świecie).

Runa Ewaz w pozycji odwróconej radzi i podpowiada:
1.Wyjaśnij swoją przeszłość do końca, ponieważ niewyjaśniona przeszłość będzie ciągle wtrącać się i przeszkadzać w rozwoju.
2.Zatrzymaj się i przemyśl, po długiej przerwie będzie można podjąć prawidłowe decyzje.
3.Przygotuj się do trudnego okresu oczekiwania. W tym odcinku czasu trudno będzie liczyć na coś nowego i walczyć o ruch i rozwój.
4.Pojawienie się przewlekłej choroby.
5.W duszy mogą obudzić się stare rany i wspomnienia, które będą przeszkadzać w pogodzeniu się z realnością, która jest dookoła.
autor Emma Lange
szkola run www.emma-l.net

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz