poniedziałek, 29 grudnia 2014

Prognozy

 

Numerologia

PROGNOZA  NUMEROLOGICZNA  LISTOPAD

Liczba drodi życiowej; Obliczamy sumując dzień+ miesiąc+rok urodzenia i redukując do 1 cyfry
np;
               25.04.1985=34  3+4=7 - liczba drogi życiowej


PROGNOZA NUMEROLOGICZNA - STYCZEŃ

Styczeń to miesiąc, który odbija całoroczne tendencje, czyli pokazuje, jaki będziesz w nadchodzącym roku. 2015 rok wzywa do zrobienia porządku we wszystkich aspektach, do postawienia wszystkiego na swoje miejsca. Należy wychowywać samego siebie, ograniczać i uświadamiać. Ważne jest, by pokazać społeczności jaki jesteś i jak mocno potrafisz stać na nogach. Nie bój się inwestować w styczniu w wiedzę, dokształcanie. Otrzymasz w zamian fantastyczne doświadczenie.STYCZEŃ

Ten miesiąc pokazuje ogólne tendencje roku, który będzie wzywał do sumienia i moralności, ale będzie kwitł również konserwatyzm i otwarta dwulicowość. Pojawi się wiele nauczycieli- zarówno tych dobrych i tych złych. Fanatyzm i nastawienie na własne zdanie przejdzie wszelkie granice. Inwestuj w tym miesiącu w swoje kształcenie, ucz się i studiuj, to otworzy przed tobą nowe perspektywy rozwoju i zmiany.     
       
Baran-możesz trafić w jakąś zależność. Możliwe, że nastąpi brak finansów lub poczucie samotności może doprowadzić cię do przywiązania do kogoś lub czegoś. Teraz możesz fanatycznie pogrążyć się w swoim hobby, dbać o siebie lub aktywnie pomagać ludziom. Jednak w tym wszystkim trzeba zachować umiarkowanie.

Byk-jakieś plany na pewno ulegną zmianie i powstanie transformacja. Nie zgadzaj się ze wszystkim, co proponuje ci życie. Należy przyzwyczaić się do jakiejś nowej jakości. Możliwe, że niektórzy przeżyją negatywne doświadczenie, ale to przyniesie tylko większą siłę i stabilność. Ważne, by zmienić pogląd na życie, do którego jesteś przyzwyczajony.


PROGNOZA RUNICZNA-STYCZEŃ

Skandynawska runa- PERTRO- otwiera nowy rok, to znaczy otwiera wszystkie tajemnice, które były schowane w przeszłości. Wiele rzeczy uda się zrozumieć, uświadomić i nauczyć na nowo. Ta runa będzie zmuszała patrzeć na świat oczami innych ludzi i ludzkie relacje będą cenniejsze od czegoś innego. Wygra ten, kto będzie przejawiał empatię i będzie słyszał problemy drugiego człowieka. Ważny będzie ten kierunek, który odnajduje twoja wola. Jeśli ukierunkujesz wolę na niszczenie kogoś, to zniszczysz sam siebie. Jeśli twoje działanie będzie nastawione na odbudowanie, to tym samym odbudujesz sam siebie. Zaostrza się wrażliwość do wszystkiego, astralne odczucia się nasilają. W relacjach ludzie raczej będą skłonni do egoizmu, co może być przyczyną ochłodzenia między partnerami. Pertro wskazuje, że między ludźmi będzie panowała tendencja do deficytu uczuć i zrozumienia. W sferze materialnej będzie chęć dodatkowej pracy, życia nie tylko z jednej pensji. Przyjmuj nowe propozycje, im bardziej będą wydawać się niemożliwe, tym większe szanse, że przyniosą dobry dochód.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz