środa, 18 lutego 2015

SATURN W STRZELCU                                                    SATURN W STRZELCU
           Saturn przechodzi do znaku strzelca. Pierwsze przejście nastąpiło 24 grudnia i będzie trwało do 15 czerwca 2015 roku. Potem powróci na jakiś czas do skorpiona i trafi do znaku strzelca 19 września 2015 roku. Niektórzy w tym czasie będą odczuwać ograniczenia w rozwoju. W świecie będą  ulegały zniszczeniu wartości, do których jesteśmy przyzwyczajeni. Oszukane cele będą zniszczone, co jest fałszywe - przestanie istnieć. Ludzkość będzie zmuszona do bardziej praktycznego myślenia i otrzyma ważne zadania do przepracowania. Oczekiwania będą spotykały się z realnością i przejdą sprawdzian na solidność. Nie można oczekiwać od życia zbyt wiele. Niech przyjemne niespodzianki przynoszą radość, a od złego trzeba bronić się cierpliwością i potrafić prawidłowo wszystko rozważać. Astrologia mówi także o tym, że nastąpią trudne czasy dla systemu edukacji i pojawi się umocnienie zasad. 

Trudny okres nastąpi szczególnie w latach 2016/2017. Jednak kogo ciągnie do wiedzy i przejawiania wysokich wymagań i dyscypliny do siebie, czeka go sukces. W tych latach mogą pojawić się bardzo jaskrawe osobowości i indywidualiści. Siła woli będzie pomagała w walce z trudnościami. Jeśli myślisz o zakładaniu biznesu, staraj się, żeby odbyło się to według prawa i niech twoje przedsięwzięcie wyróżnia się wśród istniejących. Nie ściągaj od innych, nie zabieraj cudzych idei. W przeciwnym razie doprowadzi cię to do ślepej uliczki i na końcu przegrasz i nie poradzisz sobie z siłą przebicia innych ludzi. Będziesz skarżył się na los. Saturn jest moralistą i trzyma się srogich zasad, dlatego nie można uciec przed karą, jeśli coś komuś zabrałeś. Saturn będzie pchał cię do twoich celów, nauczysz się po drodze cierpliwości, wypośrodkujesz swój maksymalizm i porywczość. Będzie uczył cię iść do celu małymi krokami, ale będą one zdecydowane. Możesz stać się fachowcem i uzyskać doświadczenia na wielką skalę. Ucz się planować. Wszystko doprowadź do końca, pracuj nad tymi projektami, które już pojawiły się i trzymaj się wiernie tego, co już rozpocząłeś.

Teraz jest dobry czas, by wybudować system lub rekonstruować nowy, doprowadzając do  bardziej konkretnych i zgrabnych kształtów. Dawaj natchnienie innym ludziom, żeby zaczęli z tobą współpracować, zarażaj ich chęcią tworzenia. Zyskasz na tym. To co robisz teraz, przyniesie ci sukces w przyszłości na wiele lat. Koniecznie gromadź wiedzę. Patrz szeroko na to, co proponuje ci życie. Saturn zawsze podtrzymuje tych, którzy potrafią cierpliwie podążać do celu i dobrze zarządzać pieniędzmi. Może obudzić się w tobie chęć stworzyć jakieś arcydzieło i tu trzeba nad tym popracować, ponieważ wydawnictwa mogą odnosić się bardzo czepliwie do wszystkiego i będą szukać prawdziwe talenty, które nie bazują na obcych pomysłach. Sukces i powodzenia związane będą z długą pracą, wysiłkiem i dobrą organizacją. Pracuj nie dla samego rezultatu, ale też dla procesu. 

W tym okresie ludzie będą ciężko przeżywać rozłąki. Pojawią się komplikacje w tym, żeby od razu znaleźć zagranicą odpowiednie dla siebie miejsce. Duma i zbytnia pewność siebie będą bardzo niszczące. Kto będzie przepełniony tymi cechami, zobaczy od losu znaki, które dadzą wyraźnie znać o sobie. Żeby pozbyć się tragicznych wydarzeń, trzeba się zmieniać, prosić o wybaczenie i okazywać wdzięczność. Jest to ważne, ponieważ czyni to twoją karmę lżejszą. Nie osądzaj innych, bo zostaniesz osądzony tą samą miarą. Negatywnym atakom mogą być też poddane twoje dzieci czy wnuki. Nagłe zmiany w losie ustawią wszystko w odpowiednim porządku Nie przeżywaj, jeśli Saturn oczyści twoje relacje. Będziesz mógł zobaczyć, kto jest twoim wrogiem, a kto przyjacielem. W tym odcinku czasu trzeba będzie zdjąć maskę i pokazać, kim jesteś naprawdę. Wszystko co cię ogranicza, będzie oczyszczone, wszystko, co zostało przepracowane, odejdzie. 

Saturn będzie wpływał na bliźnięta, strzelca, pannę i ryby tak, że zapomną, że są znakami zmiennymi. Planeta doda upartości, chęci podążania do celu, stawiania wszystkiego na swoim i szukania stabilności. Życie będzie zmuszać brania na siebie odpowiedzialność i przyjmowania nowych zbiegów okoliczności.

W negatywnym aspekcie niektórzy będą chcieli otrzymywać coś za darmo i pojawi się skłonność eksploatowania innych. Odbije się to na ich losie silnymi stratami, które powstaną w latach 2016/2018. Możesz zapomnieć, że postępowałeś niewłaściwie, ale Saturn nie puści tego w niepamięć. Niektórzy będą wątpić we wszystkim bardziej niż to warte, pogrążając się w depresję i pesymizm. Od czasu do czasu będą robić konwulsyjne działania i spontaniczne ruchy, by ponownie wrócić w stan stagnacji. Wzrastać będzie tendencja do narzucania swojego zdania, poglądów, powstawania przykrych spraw i wybierania zła. Każdy poniesie swoją karę. Jeśli będziesz szkodził innym, to twoje dzieci lub wnuki odpokutują to.

Jeśli chcesz osiągnąć szybki rezultat w biznesie, to nie oczekuj powodzenia. Maksymalizm i porywczość mogą podarować tylko straty. Należy ważyć każdą swoją decyzję. Ważne jest, by zachować uczciwość i dobrą reputację w oczach innych ludzi.
Przejście Saturna-sędziego w celtyckim roku brzozy i w miesiącu brzozy jest nieprzypadkowe (czas nasilania się energii rodowych).
dalej...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz