środa, 18 lutego 2015

Saturn w strzelcu i jego wpływ na znaki zodiakudruga cześć ...  Saturn w strzelcu i jego wpływ na znaki zodiaku

Baran- od 2009 roku Saturn staje się aspektem w twoich stosunkach. Sprawdza cię przez relacje z twoimi partnerami i rodziną. Saturn postawił przeszkodę dla rozwoju, zamykał możliwości. To czego nauczyłeś się przez ten czas, trzeba zastosować w praktyce. Saturn da ci nagrodę, jeśli będziesz cierpliwy. Teraz Saturn ukierunkuje twoją energię na otrzymanie wiedzy. Nie będzie łatwo, ale musisz pomyśleć o nowych kursach, dyplomach. Nawiązuj nowe kontakty, podróżuj, ale zawsze rób to w celu duchowego rozwoju i wzrostu.

Byk – Saturn wychodzi do ciebie na wprost, a to oznacza, że życie nie będzie łatwe. Zostanie rzucone wyzwanie twoim relacjom. Nie każde partnerstwo będzie w stanie to wytrzymać. Tylko ci, którzy przejawiają wysoką świadomość, będą mogli utrzymać się na powierzchni. Możliwe, że dojdą jakieś nowe obowiązki lub życiowe zbiegi okoliczności, które pozbawią cię uczucia romantyczności i nadadzą poważności. Najważniejsze lekcje będziesz otrzymywać przez brak czasu, uwagi lub z konieczności oszczędzania. Kto chce znaleźć drugą połówkę, odnajdzie ją, ale pod warunkiem, że w związku będzie poczucie komfortu, pewności i solidności. Nie uda się wybudować relacji tylko na romantyce. Należy włączyć dodatkowe warunki. Niektórzy ciężko będą odbierać czyjąś kontrolę. Zbiegi okoliczności będą trochę uciskać, więc podchodź filozoficznie do wszystkiego. Ważne jest w tym czasie, by odbierać siebie takim jakim się jest i tak samo odbierać innych ludzi.

Bliźnięta- jeśli udało ci się przez ostatnie 3 lata wejść na jakaś górę, odnaleźć coś bardzo ważnego dla siebie, to dalej będzie już tylko lepiej. Ostatnie 3 lata były dla ciebie tylko stresem. Musiałeś rozwiązywać jakieś skomplikowane karmiczne tematy, związane z partnerstwem. Teraz należy myśleć o zdrowiu. Przejdź kompleksowe badania, zajmij się sportem, zmień reżim żywienia. W partnerstwie trzeba będzie raczej przyjmować kształt stabilności. Jeśli już kogoś wybrałeś, to nie warto tego zmieniać. Trzeba będzie brać na siebie jakiś obowiązek, ale nie śpiesz się w załatwianiu oficjalnych relacji i dokumentów. Zrób to tylko w przypadku, jeśli oczekujesz dziecka. Bądź ostrożny, bo może nastąpić rozczarowanie, jeśli sformalizujesz swój związek. Teraz musisz przejść przez trudności i przeszkody, które uczynią cię mądrzejszym.

Rak- ostatnie 3 lata mogłeś poświęcić dzieciom i bliskim ci ludziom, ale następne 3 lata musisz przeznaczyć dla siebie, dla swoich potrzeb i zdrowia. Koniecznie musisz zmienić swoje przyzwyczajenia, włączyć nowe elementy do swojego życia i zmienić myślenie. Dobrze teraz przejść psychologiczne treningi, zrozumieć samego siebie i swój styl rozumowania. Wypracuj nowy image, to pomoże ci poczuć się lepiej. Zmiany będą dobre, ale nie będzie łatwo je wprowadzić. W związku z tym trzymaj się tego, co masz, ale i w tym jest lekcja twojego życia. Niektórzy będą musieli rozpocząć wszystko od zera, nauczyć się czegoś nowego, odnaleźć nowe myślenie a razem z nim inne zrozumienie życia. W pracy pojawią się nowe instrumenty, dlatego wszystko ułoży się dobrze, jeśli wykorzystasz prawo być tym, kim jeszcze nie byłeś. Nie zawsze będzie ci lekko, ale potem zostaniesz dobrym fachowcem i autorytetem.

Lew- teraz trzeba odstawić wszystkie żarty na bok i poważnie podejść do twórczości, miłości i dziecinnych problemów. Teraz trzeba nauczyć się pracować nad tymi strefami życia. Musisz otwarcie wyrażać swoje zdanie, zajmować się samorealizacją, prezentacją, odnieść się poważnie do swoich talentów, trenować i pracować nad swoją fachowością. Twoje talenty mogą zająć wysokie noty, ponieważ teraz twoja gwiazda świeci jasno. Saturn podtrzyma cię w zmiennym napięciu, które będzie przejawiało się w twoim życiu. Mogą być też nasilone emocje w rodzinie. Ona będą potrzebować twojej pomocy. Ważne jest odrzucić lenistwo i pasywność. Przejawiaj siebie, zmuszaj się do aktywności, walcz i twórczo podchodź do wszystkiego.

Panna – Saturn nie starał się dotykać cię przez ostatnie 3 lata, tylko dawał znać o sobie od czasu do czasu. W związku z tym nadszedł teraz czas na zdawanie egzaminu i przepracowywanie energii rodowych związanych z matką. Wydaje ci się, że nie jesteś kochany, odczuwasz brak bezpieczeństwa, bo nie są przepracowane żeńskie energie (w matczyno-żeńskiej linii). Przez najbliższe 3 lata Saturn będzie uczył cię znajdowania kompromisu we wszystkim. Mogą zaostrzyć się te problemy z życia osobistego, które nie zostały jeszcze przedyskutowane i przepracowane. Saturn wskaże ci słabe miejsce twojego związku. Jeśli będziesz umiał przejść przez problemy w partnerstwie i energiami rodowymi, to możesz liczyć na to, że urodzi ci się zdrowe i szczęśliwe dziecko, które będzie miało dobre duchowe cechy, będzie sprawiedliwe i odpowiedzialne. Saturn pomoże ci przejść na nowy poziom ewolucji. Pracuj nad swoimi emocjami, szukaj oparcia w swojej matce, nawiązuj z nią więź, obdarowuj ją ciepłem. Wówczas twoje życie ulegnie zmianie.

Waga –można stwierdzić, że Saturn odpuści ci na jakiś czas. Teraz musisz zająć się swoją pracą i doskonaleniem samego siebie. Przed tobą otwarte są wszystkie drogi. Musisz tylko chcieć, a wszystko pojawi się, spełni i będziesz mógł odnaleźć siebie. Pracuj nad sobą, stań się idealny. Masz ku temu wszelkie warunki. Jeśli chcesz napisać książkę i ją wydać, to teraz jest najlepszy czas. Jeśli chcesz zmienić pracę, to możesz znaleźć coś lepszego dla siebie. Wydawać się może, że karma nie dotyka twojego znaku, że każdy cel będzie osiągany łatwo. Jednak jest inaczej, karma cię obserwuje i wszystkie zapracowane punkty możesz wydać na odbudowanie w ciągu kolejnych 4 lat. Obrażając kogoś, nie myśl, że zostanie to zapomniane. Karma przypomni o sobie za jakiś czas. Teraz zakochuj się, realizuj swoje plany, żyj lekko. Czekają na ciebie nowe znajomości i nowe możliwości. Możesz liczyć na pomoc od innych ludzi.

Skorpion- Saturn zmusza cię do spojrzenia na siebie z drugiej strony. Chce być rozważył wszystkie swoje postępowania i był empatyczny w stosunku do innych ludzi. Spróbuj być na ich miejscu, poczuj, jak oni czuli się, kiedy ty działałeś przeciwko logice. Osobisty kryzys jest jak indykator, który od razu wskazuje na zmiany, które zostaną niezbędnością. Jeśli w ciągu 3 lat ilość twoich zmartwień zmniejszy się, to znaczy, że jesteś na prawidłowej drodze i duchowy rozwój idzie w odpowiednim kierunku. Naucz się dzielić ze światem przychodzącą do ciebie informacją. Pracuj nad relacjami ze swoimi dziećmi, podziel się z nimi swoim doświadczeniem. Poświęcaj czas na to, co jest ważne. Ucz się rozstawiać priorytety, akcentuj istotne sprawy, ofiaruj tylko to, co przynosi korzyść dla duszy.

Strzelec- Saturn wszedł do twojego znaku i będzie przez 3 lata robić swój porządek. Takie działanie zmusi cię do odrzucenia tego, co jest nieważne. Saturn wymaga zaprzestania wojowania i konfliktów. Kiedy Saturn znajdował się w skorpionie, miałeś czas, by zagłębić się w siebie, wyjaśnić przyczyny w sobie samym i miałeś czas na przemianę. Jeśli tego nie zrobiłeś, to trudno będzie dogonić pociąg, który odjeżdża. Teraz trzeba zająć się budowaniem własnego życia. Możliwe, że wszystko trzeba będzie zacząć od zera, krok po kroku, ale upór pomoże ci osiągnąć cel. Istnieje prawdopodobieństwo, że poczujesz się samotnym, ale Saturn będzie uczył cię bycia samodzielnym. Realizuj to, co o czym myślisz, próbuj co nowe, ale pamiętaj, że wszelka odpowiedzialność leży po twojej stronie. Jeśli będziesz robił coś, co jest niszczące, to w pierwszej kolejności odbije się to na twoim losie. W tym okresie w wielu aspektach przejawia się karma - w relacjach, w biznesie, w zdrowiu. Życie będzie działać według tych programów, które zarobiłeś w ciągu 3 lat ostatnich lat.

Koziorożec- nadszedł czas na wybaczenia i odpuszczenia. Jeśli męczy cię jakiś problem i jeśli będziesz ciągle o tym myślał, to może to przyjąć karmiczne fasady. Życie uczy cię przebaczania. Trzy lata mogą upłynąć na twórcze poszukiwanie, na zrozumienie kim jesteś. Tylko nie zakładaj na siebie programu ofiary, ponieważ życie może później poprowadzić cię tym szlakiem. Dzięki twoim wrogom możesz dowiedzieć się, gdzie ulokowane są twoje słabe miejsca i zacząć nad nimi pracować. Duma to nie jest najlepsza cecha do przejawiania. Stawaj się bardziej skromny, nie chwal się tym, co masz. Teraz w twoim życiu może pojawić się wiele ludzi, ale będą to ludzie- wampiry, którzy będą chcieli budować relacje oparte tylko na korzyściach. Odnieś się ostrożnie do nowych znajomości, ponieważ mogą przynieść rozczarowania i ból.

Wodnik- ostatnio życie nie oszczędzało cię, wiele musiałeś zmienić i inaczej spojrzeć na otaczający cię świat. Mógł dosięgnąć cię również pech, problemy i straty. To wszystko było po to, byś mógł wrócić do ludzkiego oblicza. Siły wyższe chcą, byś przyjął skromność, prosił o wybaczenie i rozpoczął życie od czystej kartki. Odrzuć zazdrość i wszystko, co nie należy do normalnego życia. Musisz wybudować dokładny plan na przyszłość i wiedzieć, czym się zająć. Trzeba będzie włożyć dużo pracy i wysiłku, by zmienić zawodowy kierunek. Być może będziesz musiał dokształcić się. Zbierz grupę ludzi i wspólnym trudem dokonasz czegoś ważnego i wielkiego. To samo dotyczy zdrowia. Kompleksowa terapia może ci pomóc. Spróbuj w swojej drugiej połówce dostrzec partnera, samego siebie oraz jego zapotrzebowanie na uwagę i ciepło. To pomoże wzmocnić wasze relacje. W sferze kontaktów też nastąpią zmiany. Czas pokaże ci, kto jest twoim przyjacielem, a kto wrogiem. Będą rozczarowania, ale kryształowego oczyszczenia twojego życia nie unikniesz.

Ryby- Saturn będzie ciągnął cię w górę, wiec zakładaj fundament dla długotrwałych planów i projektów. Jeśli chcesz zarabiać pieniądze, to jest ważny okres, by pokazać swoje zawodowe umiejętności. W pierwszym okresie będzie trudno, ale potem wybudujesz coś wielkiego i to będzie powodem twojej dumy. Niektórzy będą musieli popracować nad sobą, wysilić się, by zobaczyć siebie z każdej strony i zrobić porządek w swoich wewnętrznych strachach, napięciach i zazdrości. Musisz pracować w relacjach ze swoim ojcem, przeanalizować jego stosunek do ciebie i wyjaśnić przyczyny tego zachowania. Być może w tych stosunkach ukryty jest głęboki problem, który blokuje twój sukces i przeszkadza ci zająć pozycję lidera. Do porad podchodź z ostrożnością. Saturn da ci srogość, ale siłą twojej woli zamieni twoje słowa w mądrość, co będzie odbierane jako chęć rządzenia i negatywnie odbije się w kontaktach. W związku z tym kontroluj, to co mówisz. 

autor Emma Lange

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz