środa, 29 kwietnia 2015

skype- grupa


W kwietniu na skypie odbyły się warsztaty przygotowujące nas do święta Beltain. Zaczyna się ono każdego roku 1-go a kończy 12-go maja.
Święto Beltaine jest bardzo ważnym Celtyckim Świętem. W czasie tym otwiera się brama i subtelny, tajemny świat wchodzi do naszego ludzkiego życia.
Podczas tego święta można wykonywać między innymi rytuały wzmacniające energię miłości.
Na spotkaniu skypowym Emma opowiedziała o wielu rytuałach. Między innymi dowiedzieliśmy się jak wykonać rytuał na wyeliminowanie naszych wad, jak zrobić medytację o naszym dziele, co nam da rytuał miłosny z białym kwiatem albo rytuał 7 róż. Wiemy już jak można dzięki specjalnemu rytuałowi pozbawić się samotności. Jak może odpowiedni rytuał pomóc w wyjściu za mąż, również jak wspomóc przyciągnięcie mężczyzny życia. Emma powiedziała na spotkaniu również jak zrobić kartonik pełen marzeń. A na końcu podała gotowe „przepisy” na rytuały chroniące dom.
Dla osób nie uczestniczących w spotkaniu mamy dobrą wiadomość – jest dostępne nagranie mp3 ze spotkania, można je zakupić i wysłuchać. Warto zainwestować w półtorej godziny olbrzymiej wiedzy. Dzięki poznaniu rytuałów i zastosowaniu ich podczas święta Beltaine możemy pozytywnie zmienić nasze życie.

Polecam nagranie i pozdrawiam.
Beata

Zainteresowanych prosimy o kontakt na maila:
warsztaty.info@wp.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz