sobota, 4 lipca 2015

Matryca karmiczna (programy podswiadomosci)Jedynka na 3 pozycji liczbowej matrycy
W poprzednim wcieleniu człowiek odnosił się zbyt poważnie do życia. Miał szczególne ambicje dążenia do władzy. Nie miał zupełnie dobrych relacji ze społeczeństwem i w związku  z tym nie był zrealizowany i nie czuł się komfortowo. Chciał zmienić całą społeczność. Nie mógł dostosować się do realności, pomimo że ją czuł. Brał na siebie bardzo dużo odpowiedzialności, więcej niż mógł wytrzymać. Chciał też pokazać swoją ważność i wartość. Nie mógł przetrawić trudności, które napotkał w młodości, trudno mu było przyjąć urazy i je zrozumieć. Ta liczba otwiera człowieka- arystokratę, który zbyt wiele oczekiwał od społeczeństwa i trudno mu było przyjmować ich sprzeczności. Ten człowiek mógł być bardzo skromny i mogło mu być bardzo ciężko wyrażać siebie. Teraz kiedy on dożył starości, pozostał ból i myślenie, jak wiele mógł zrobić. Może być niepewny siebie, nie dostosowany do realności. Wewnętrznie chce osiągnięć, ale ogarnia go lęk i dlatego słowa mogły utkwić w gardle i z tymi nie wypowiedzianymi słowami może wchodzić w nowe życie. Teraz musi nauczyć się stwarzać prawidłowe modele myślowe. Z powodu swoich pechów nie warto poszukiwać gdzieś poza sobą, tylko w swoim świecie wewnętrznym. Teraz uczy się stwarzać racjonalne myślenie, ale musi być bardzo uważnym, żeby nie było to robione obcymi schematami, tylko własnymi stwierdzeniami, opartymi na osobistym doświadczeniu, które można zawsze skorygować. Często taki człowiek podporządkowywał się, robił to, co mu kazano. W poprzednim wcieleniu przed śmiercią bardzo tego żałował. I teraz ten żal do samego siebie, te nie wypowiedziane słowa i pasywność mogą doprowadzić do chorób związanych z tarczycą. W poprzednim wcieleniu ten człowiek mógł dużo dyskutować, co należy robić, a co nie można i teraz przez te dyskusje może zrozumieć, jak należy postępować, przepracowując swoje emocje.
Pozytywny aspekt tej liczby daje człowieka, który potrafi racjonalnie i jasno myśleć. Jeśli człowiek wyraża swoje myśli jasno, to znaczy,  że po kompleksach prawie nie zostało śladu. W poprzednim wcieleniu taki człowiek mógł uciekać przed samym sobą i teraz może mieć trudności w życiu emocjonalnym. Ciężko mu zrozumieć emocje, zarówno swoje jak i innych ludzi.
W negatywnym aspekcie taki człowiek słabo i nie zawsze jest w stanie ocenić sytuacje w całości, jemu jest trudno wyrażać swoje myśli, ponieważ w tych przemyśleniach jest wiele nieprawidłowości, nieodpowiedniego zrozumienia  świata. Człowiek chce coś dopowiedzieć, ale jemu jest zawsze ciężko przekazać to, co czuje. W poprzednim wcieleniu był bardzo niezadowolony z życia, rozmowy mogły zakańczać się rożnymi formami konfliktów. Czasami ten aspekt mówi o tym, że człowiek w głębi duszy chce czuć się lepszym niż świat, ale do świata był zupełnie nie przygotowany. Krytyka była obniżona i można było łatwo go urazić przez słowa. Kiedy człowiek nauczy się pracować nad swoimi myślami, to będzie lżej kierować sobą i światem go otaczającym. Często ten człowiek myślał, że jest kochany niewystarczająco mocno. Ta liczba może doprowadzić do kształtowania egoizmu i natury skłonnej do depresji. Pojawiająca się depresja wynika z braku miłości  z poprzedniego wcielenia. Ten człowiek wypracował wytrwałość w pracy.
 Zwyczajni ludzie mogą go odbierać jako zimnego i bardzo poważnego. Do obecnego życia ten człowiek wchodzi z zauważalnymi fizycznymi zmianami. Wszystko jest u niego po nowemu, otrzymuje nowe ciało,  stwarza się na nowo, otrzymuje nowy porządek i otwiera to, co było do tej pory zamknięte. Ciągle będą powstawały sytuacje, które będą pogrążać tego człowieka w realność życia i teraz życie będzie zmuszało go do brania odpowiedzialności za wiele rzeczy, powstających dookoła niego. On jest odpowiedzialny za swój los. Trzeba budować dla siebie los, to jest sprawdzenie solidności. Z czym nie liczył się w poprzednim wcieleniu, teraz ukaże się to jasno. To jest długotrwałe przejście do uświadomienia prawdziwych wartości. Ten człowiek dopiero zaczyna rozumieć, kim on jest i po co przyszedł na świat. On odnajduje siebie, kiedy zaczyna pracować ze swoimi zdolnościami i kiedy nie boi się ich wyrażać. On musi przejść jakiś kryzys, by mógł spojrzeć na siebie inaczej. I teraz w tym życiu jest szansa stworzyć siebie, takim jakim chciał być. Zawód też będzie odróżniał się od tego, jaki miał w przeszłości. 
w  Maju odbyl  sie seminarium - szkolenie z matrycy karmicznej i mozna  zamowc skrypt pod  numerami telefonicznymi 502562629 lub 601437189 albo napisz na  email biuro.ezoland@gmail.com .... i czeka  na wielbicielej numerologii nowe  spotkanie w Gdyni - 4 pozycja karmiczna, zapraszamy))) 
studenci 4 semestru - kierunek  Numerologia odtrzymuja  skrypt za darmo! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz