sobota, 4 lipca 2015

Liczby na karmicznych pozycjachKarmiczna pozycja 3 - Ostatnie wcielenie
To, co będzie stwarzać zewnętrzną realność, zbiegi okoliczności, to co nie będzie stałe, ale będzie się włączać po to, by popchnąć człowieka do wyboru reakcji.
Człowiek boi się podświadomie tych zbiegów okoliczności, ponieważ chce, by te wydarzenia były zawsze płynne i nie dotykały zbytnio duszy. Ta liczba jak i liczba pierwszej pozycji absolutnie nie stawia przed człowiekiem wolności. Ona daje odczucie tego, że zewnętrzny świat wywiera nacisk i nie jest on w stanie przeskoczyć przez przeszkody, które daje ta liczba. Od tego nie można uciec, to trzeba rozwiązywać. Oprócz tego zbiegi okoliczności będą zmuszać człowieka do koncentracji i umiejętności ograniczania siebie. Ta liczba w jakimś stopniu będzie skreślać pierwszą liczbę i zupełnie może przekreślać drugą karmiczną liczbę. Ta liczba określa sytuację wyboru duchowej drogi. Wiąże człowieka z tym, na co będzie reagowało sumienie. Człowiek przez tę liczbę może trafić w ciężkie losowe wybory, które będą stymulacją do przepracowania wewnętrznych schematów i te wybory będą prowadzić do odpowiedzialności. Tę liczbę należy rozpatrzyć jako tę, którą się naucza, do której człowiek nie jest w stanie przyzwyczaić się i teraz może dzięki niej przejawić siebie na zewnątrz. Czasem człowiek odbiera to jako -ja na to nie zasługuję, za jakie grzechy ja to mam.
Koniecznie chce coś zmienić i zaczynają się przekształcenia, które są nie przemyślane i człowiek nie widzi skutków tych zmian. Ta liczba może wtrącać się i zmuszać duszę przechodzić przez kryzysy. Tylko po takim przełamaniu schematów, powstaje integracja człowieka samego ze sobą, pozbieranie się i po przejściu kryzysu, powstaje lepsza prognoza i więcej sił, by walczyć i odnaleźć mądrość w dniu codziennym. I po tym wszystkim następuje kształtowanie tej ważniejszej osobowości w człowieku.
Osobowość może zostać na tym samym poziomie, z którego ona przyszła. Ale czasami kryzys może zadziałać tak, że człowiek nie będzie na to zwracał uwagi. Kryzys tej liczby będzie działał cyklicznie i przypominał, gdzie i jak można poprawić swoje pomyłki. Możliwe, że przepuszczając ludzi przez te kryzysy, wszechświat systematyzuje ludzkość, wskazuje, kto musi przejść na nowy poziom z nową energią i iść do przodu. Żeby pojawiła się możliwość dołączenia do czegoś nowego, do nowego typu ludzi, musi nastąpić oddzielenie człowieka od wszystkich, odcięcie tego, co ciągnęło go do tyłu, to umiejętność pracy z doświadczeniem i możliwość ponownego przejścia przez wszystkie trudności i nie wracanie do tego, co już było. Energia tej liczby pomaga głęboko wejść w swój cień, zobaczyć to, czego nie było do tej pory widać, dostrzec dno i nie spotykać się z negatywnym zjawiskiem.
Jeśli człowiek nie pożegna się ze swoimi lękami i wątpliwościami, to nie będzie mógł wejść do nowej realności.
Ta liczba jest mostem, kiedy stoimy na granicy przeszłości i przyszłości. To jest głęboka samoanaliza,  pogrążenie samego siebie i wyciąganie śmieci. Te kryzysy są zawsze przykre, ale jest wybór, można zostać w przeszłości. Jednak człowiek będzie czuł się raczej źle na tym samym miejscu, będzie odczuwał dyskomfort i ta sytuacja wróci jeszcze raz, ale w dużo uciążliwych warunkach i będzie trzeba wybierać, ale będzie to bardzo trudna selekcja.
Podstawowa lekcja kryzysu, to jest umiejętność dobierania tego, co jest ważne i podążanie do przodu. Jest to zdolność patrzenia na ludzi bez ich osądzania, to uwolnienie od świadomości tego, żeby wprowadzić coś nowego w życie przy jednoczesnym wypaleniu nienawiści, chęci zemsty. Zostaje dla człowieka -służyć innym ludziom i jedna najważniejsza wartość- miłość. 
Skrypt z seminaru mozna  zamowic pod telefonem 
502562629 lub 601437189
w sierpniu 2015 odbedzie sie seminarium po karmicznej pozycji 4 - czy li z czym  my przychodzimy na  swiat i jakie mamy zadanie, jak chcemy rozwiazac nasza  karme. 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz