piątek, 3 lipca 2015

Nowy zasady!

Tlumaczenie jest moje))) prosze nie zbyt krytykowac
Dla tych kto praktykuje rożne ćwiczenia kiedy Księżyc zaczyna rosnąc. Wszyscy my chcemy czegoś nowego w naszym życiu i chcemy żeby świat był do nas przechylny. Ale zaczynać należy od siebie. Zrób kilka rzeczy właśnie teraz! I zrób swoje życzę bardziej radosne.
Czepiamy się wszystkiego co uważamy sprawia nam ból, co tworzy nas pechowcami i nieudacznikiem, co sprowadza nas do depresji. … trzymamy to wszystko zamiast tego żeby pościć raz i na zawsze. Wybierz pełnie, to jest dobry czas, kiedy mrzesz to robić twardo I pewnie: “Juz starczy juz więcej nie mogę” Krzyknij na cały świat – nie jest to moje I odpuść!
Przestań być ciągle tym który ma racje – wielu ludzi ryzykują miłością, , przyjaźnią, sukcesem tylko dla tego żeby zachować stan tego ze on ma racje! Kiedy ty się rzucasz do walki, żeby zaznaczyć kto ma racje, zatrzymaj się. Złap oddech i pomyśl, zapytaj siebie: „Czego ja chce? Mieć racje czy być po prostu dobrym?” poczuj różnicę! Czy twoje Ego takie jest olbrzymie?
Przestań ciągle kontrolować! – bądź twardy w tym żeby przestać kogoś kontrolować I wszystko co powstaje dookoła: sytuacje, wydarzenia, ludzi …. Pozwól wszystkiemu być takim jakie ono jest – pogodzie za oknem, bliskim ludziom, ludziom których nie znamy, wszystkiemu co istnieje – po prostu istnieje! I zachwyć się wszystkim i zobaczysz ze łatwej będzie można oddychać.
Przestań ciągle żyć pretensjami do innych, nie narzekaj na społeczeństwo i świat i nie mów co i kto powinien robić a czego nie robić. Przestań wydawać na to wszystko swój cenny czas! Należy to odrzucić i wziąć odpowiedzialność za swoje życie na siebie!
Zrezygnuj z autodestrukcyjnych monologów w swej głowie! Przestań natychmiast! Wielu ludzi cierpi ja przez nieskończenie negatywnych, brutalnych monologów wewnętrznych i destrukcyjne działających. Nie zawsze należy Wierzyc temu co mówi twój umyśl! Szczególnie jeśli to sprawia cie ból! Jesteś lepszy od twojego umysłu!
Przestań wieżyc w te schematy I przekonania, który cie organizacja ! Przestań ciągle myśleć nad tym co ty możesz a czego nie możesz! Z tego momentu, tu i teraz po prostu odrzucisz te przekonania! Rozwiń skrzydła i lataj!
Nie rob skargi na życzę! Zmień swoje przyzwyczajenie do ciągłego narzekania na rożne rzeczy, na ludzi, sytuacje i zdarzenia, które sprawiają, że jesteś niezadowolony, smutny, depresyjny. Nikt nie jest w stanie uczynić cie nieszczęśliwym, żadna sytuacja nie może spowodować smutek i przynieść cie ból bez twojej zgody na to! To nie sytuacja staje się przyczyna twoich uczuć, ale tylko twój wybór w traktowaniu ich. Nigdy nie lekceważż potęgi pozytywnego spojrzenia na życie!
Zrezygnuj z takiego luksusu jak krytyka! Przestań bez potrzeby krytykować rzeczy, wydarzenia lub ludzi tylko dlatego ze oni się różnią od ciebie! Jesteśmy wszyscy rożni i w czym jesteśmy podobni! Wszyscy chcemy być szczęśliwi, wszyscy chcą kochać i być kochanym, wszyscy chcemy, aby zrozumieć! Wszyscy chcemy coś i każdy coś chce od nas!
Nie daj sie ponieść potrzebie zaimponować! Jak najszybciej przestań próbować być kimś, kim ty nie jesteś, niech z ciebie natychmiast spadną wszystkie maski i nareszcie ty biedzisz mógł zaakceptować prawdę o sobie. I bądź pewien ze znajdziesz ludzi, który będą Lubic cie takim jaki ty jesteś.
Pokonaj swój opór wobec zmian! Podaj swój opór wobec zmian! Zmiany - jest to dobre! Zmiany pomogą Ci poruszać się z punktu A do punktu B! Zmianami będzie można poprawić swoje życie i życie innych ludzi. Będą one mogły uczynić świat lepszym! Zmiany mogą być twoja inspiracja, nie opieraj się przed zmianami.
Jak kiedyś powiedział Jozef Kempbell; „Podążaj za swoim natchnieniem i świat otworzy przed Toba drzwi tam, gdzie kiedyś były tylko ściany!”
Nie wieszaj etykiety! Przestań oceniać rzeczy, zdarzenia lub osób, których zachowanie nie jest jasne, ponieważ ludzi sa dziwne i różnią się postrzeganiem świata. Postaraj sie stopniowo, krok po kroku, otworzyć swój umyśl. Umyśl może być zastosowany tylko wtedy kiedy jest otwarty! „Najwyższa forma ignorancji – jest odrzucenie czegoś co jest nieznane’ Wayne Dyer.
Wyrzekaj sie swoich obaw! Strach – to jest tylko złudzenie! Sam to stworzyłeś!
Wyrzec się swoich obaw!
Strach - to tylko złudzenie! To nie były tam, sam stworzył je! Istnieją one tylko w swoim golowe. Posprzątaj wewnątrz i na zewnątrz wszystko będzie się układać!
"Jest tylko jedna rzecz, musimy się obawiać - jest sam strach" FDR
Przestań ciągle przepraszać! Odeszli swoje przeprosiny ty już nie potrzebujesz je! Dużo czasu tracisz na przeprosiny. Zamiast tego żeby pozwolić sobie na rozwój I doskonalenie sie, te przeprosiny staja sie iluzjami I ty oszukujesz sam siebie. Pamiętaj 99 procentów przeprosin bez czynu staja się bez sensu.
Porzuć przeszłość! Puść przeszłość, teraz! Tak, tak, oczywiście, nie jest to łatwe! Zwłaszcza, gdy obok ona wygląda o wiele lepiej niż w teraźniejszości, a przyszłość jest tak przerażająca! Ale trzeba przyznać, że w tej chwili - jedyne co masz, i jedyną rzeczą, która będzie kiedykolwiek z toba! To przeszłość, o której teraz marzysz, która tak przyciąga cię, została zignorowany, kiedy to było prawdziwe! Starczy budować złudzenie! Żyj teraźniejszością Jest to w chwili obecnej we wszystkim, co robisz, i cieszyć się życiem! Nasze życie - to podróż, a nie cel. Miej jasną wizję przyszłości, aby przygotować się na to, ale zawsze w teraźniejszości!
Porzucić przywiązanie!
Och, jak trudno jest przyjąć i wchłonąć! Ale nie jest niemożliwe bedzie coraz lepiej z czasem i praktyką. W tym momencie, kiedy oddzielić się od wszystkich i wszystkiego (to nie znaczy zrezygnować z miłości, ponieważ miłość i uczucia nie mają nic wspólnego. Uczucie wynika ze strachu, a miłość ... tak, prawdziwa miłość ... miłość jest czysta, dobra i bezinteresowna!) przyjdzie Ci spokój! Poczujesz się takiej życzliwości i takiego spokoju! Można dostać się do miejsca, w kotorym otrzymasz możliwość łatwego zrozumienia wszystko! Bez słów!
Przestań przezywać swoje życie zgodnie z oczekiwaniami innych!
Wystarczy powiedzieć, "STOP!" Och, jak wielu ludzi żyje nie swoim życiem! Żyją swoim życiem zgodnie z tym co myślą inni jest dla nich najwaznejsze. Oni żyją według tego, co ich zdaniem jest najlepsze dla nich, ich rodzice, ich przyjaciele i wrogowie, ich nauczyciele, rząd, firmy, w których pracują, mediów! … Oni nie słyszą wewnętrzny głos, że nie widza swej misji ! Oni bardzo chcą być dobrymi dla wszystkich wokół, aby być dobrym dla wszystkich wokół, budować swoje życie odpowiednio oczekiwania innych, że tracą kontrolę nad własnym życiem! Zapominają o tym, co sprawia, że są szczęśliwi, czego chcą, czego potrzebują! Zapominają się! Masz tylko jedno życie - taki, który żyjesz w tej chwili! Żyć! Panować nad tym! Nie pozwól, opinie innych ludzi odbierać ci własną droga !!!
Pojechaliśmy na tę listę na World Observer i radością jego przedstawiamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz