piątek, 4 września 2015

Numerologia karmicznaKurs wrzesien 26 – 27
Czwarta pozycja w numerologii karmicznej.
Numerologia karmiczna-programy duszy przed przyjściem na ziemię.
Ta pozycja otwiera te same programy, które dusza przyjmuje jako swój obowiązek, kiedy przychodzi na ziemię. To jest liczba zwycięstwa. Ona mówi, co czeka duszę, z czym będzie musiała się zmierzyć i jaka jest tego przyczyna oraz jakie znaczenie będą miały spotkania ze zbiegami okoliczności, które ona przynosi.
Liczba niesie programy, które powinny obudzić w człowieku siły, chęć podejmowania ryzyka i osiągania doskonałości. To zwycięstwo nad sobą i oczyszczenie z resztek przeszłości i chęci rozpoczynania życia inaczej. Czwarta pozycja pozwala zrozumieć lub określić drogę wyboru zawodu. W połączeniu z liczbą podświadomości wskazuje również na dobór partnera. Liczba stojąca na czwartej pozycji określa wolę, która prowadzi człowieka w przyszłość.
Ta liczba może też nieść niszczący charakter, ale powinna zniszczyć jakieś struktury w człowieku w celu określenia drogi. Jeśli człowiek przejawia swoją wolę, to najczęściej objawia energię tej liczby. Jeśli jej energia będzie osłabiona, to wola człowieka też będzie zamknięta.
Liczba pokazuje to, z czego będzie cieszyła się dusza, to jest ruch do przodu, do ewolucji ducha. Wskazuje z jakim ryzykiem i osiągnięciami przyjdzie życie. Jeśli ta liczba będzie pasowała z wszystkimi innymi liczbami, to u człowieka wzrośnie świadomość. To uświadomienie pomaga odsunąć daleko przeszłość i zmniejszyć zależność od mentalnych struktur, które były wybudowane w minionych latach. Człowiek będzie mniej uzależniony od swojej przeszłości. Za pomocą tej liczby będzie mógł lepiej sobie radzić ze swoimi energetycznymi poziomami. Ona może pomóc uregulować programy, które łączą ludzi emocjonalnymi więzami. Energia tej pozycji wskazuje na istotność kontaktów z innymi ludźmi. Ona nie dzieli dusz według płci, nie ma ani mężczyzn, ani kobiet. Wpływy są jednakowe, tak jakby dusza dopiero narodziła się i nie wytarła jeszcze za sobą anielskiej natury.
Energia tej liczby nie do końca niszczy przeszłość. Jeśli wykorzysta się tę energię według określonych zasad i kierunku, to można zobaczyć swoją przeszłość, inaczej popatrzeć na to, co powstało i świadomie to zmienić.
Pracując z energią liczby na czwartej pozycji w numerologii karmicznej, można przyciągnąć prawidłowych ludzi, którzy będą pomagać w realizacji celu i dostrzegać twoje potrzeby.
Przez tę liczbę będą wychodzić również programy, które człowiek wyobrażał sobie w przeszłości (np. marzył, żeby postąpić tak lub tak, zostać tym lub tamtym, spotkać tego czy tamtego) i teraz będzie miał taką okazję. Ta liczba podpowie możliwość, by tak się stało. Ona pomaga nacisnąć na odpowiednie guziki, za pomocą których można zmienić realność.
wiecej o kursie mozna sie dowiedzic 
601 437 189

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz