środa, 30 grudnia 2015

Horoskop na 2016 rok dla znakow zodiaka                                                        HOROSKOP  NA 2016 ROK


BARAN
Czeka na ciebie sukces, ale tylko w tym przypadku, jeśli sam wyjdziesz mu na przeciw. Los niesie ci nowe możliwości, więc nie odrzucaj ich. Nie myśl, że ktoś zrobi coś za ciebie. Chcesz być szczęśliwy - działaj! Pomoże ci w tym nowy kierunek.

BYK
Ciężko będzie przeciwstawić się zewnętrznemu światu. Wszystko jest jeszcze skomplikowane i niejasne. Nie zamykaj się na swoich urazach, staraj się pomagać sobie i innym. Nie słuchaj tego, co mówią inni dookoła, postępuj według swojej intuicji. To co jest wątpliwe, wymaga konkretnej odpowiedzi.

BLIŹNIĘTA
Weź się za coś nowego, teraz los podrzuca ci różne możliwości. Nie zatrzymuj się na jednym miejscu, idź do przodu. Cały rok będziesz musiał rozwiązywać problemy bytowe. Rok obiecuje być dobry, ponieważ pojawi się nowy potencjał. 

RAK
Czekają na ciebie nowe zmiany, których podświadomie się boisz. Potem zrozumiesz, że były one niezbędne. Ktoś będzie próbował wtrącać się w twoje życie, ale uda ci się udowodnić, że jesteś silniejszy od przeciwnika.  Zwyciężysz konkurencję, jeśli będziesz miał dobre argumenty.

LEW
Nie oczekuj od ludzi zbyt wiele, ponieważ możesz rozczarować się. W poprzednim wcieleniu popełniłeś błąd i teraz masz szansę wrócić do punktu zerowego, zmienić coś i rozpocząć nową drogę. Walcz o swoje szczęście. 

PANNA
Wszechświat niesie spokój. Staraj się nie wchodzić w sprzeczności, ponieważ nawet niewielki konflikt może przynieść zniszczenia. Otaczaj bliskich ludzi miłością, bądź uważny na ich potrzeby. Oni odwzajemnią się i to pomoże w odnalezieniu nowych kontaktów.

WAGA
Pracuj nad swoim celem. Czeka na ciebie sukces i uznanie. W partnerstwie uda ci się rozwiązać ważny problem. Jeśli rozpoczniesz jakieś dzieło, to nie spotkasz się z przegraną. 

SKORPION
Los podaruje ci ważne i nowe zadanie. Możliwe konflikty w rodzinie, z partnerem, nieporozumienia i trudności. Mężczyzna – skorpion - będzie musiał odbijać ataki zazdrości partnerki, a kobieta – skorpion – zwyciężać trudności w utrzymaniu się w biznesie.

STRZELEC
Pojawi się ważna szansa. Stare metody nie pomogą. Działaj artystycznie, twórczo i kreatywnie. Nie bój się  improwizacji. Uśmiechaj się, stwarzaj dookoła siebie dobrą aurę. Sukces przyjdzie, jeśli twoje myśli będą prawidłowe. 

KOZIOROŻEC
W tym roku wszystko powstanie bardzo szybko. Musisz być przygotowany na wszystko. Będziesz musiał podejmować szybkie decyzje i działać bardziej aktywnie. Coś dobrego przyniosą wyjazdy. Może pojawić się znaczące spotkanie, które przyniesie dobre owoce.

WODNIK
Przez swoją upartość możesz mieć tylko przykrości. Możliwe, że będzie ci ciężko przejść przez jakiś próg, ale jest to niezbędne dla twojego rozwoju. Poproś o wybaczenie tych ludzi, z którymi pokłóciłeś się (możesz to zrobić również mentalnie). Negatywną rolę może odgrywać twoje doświadczenie, które zdobyłeś wcześniej. Przez swoje strachy i wątpliwości możesz stracić coś ważnego.

RYBY
Najważniejszym oparciem okaże się dla ciebie rodzina. Jeśli znajdziesz w niej zrozumienie, to oznacza, że wykonałeś bardzo dużą pracę. Musisz sam zrobić kroki w kierunku swojej rodziny. Zastosuj swoje własne doświadczenie i wtedy znajdziesz wyjście z trudnych sytuacji. Spokój osiągniesz własnymi rękoma. 

zawsze mozesz zamowic swoja wlasna analize energi na 2016 rok 
tel 502562629
możesz brać udział w  ezoterycznych spotkaniach Skype tel 601347189

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz