środa, 30 grudnia 2015

PROGNOZA NA ROK MAŁPY OGNISTEJ                                           PROGNOZA NA ROK MAŁPY OGNISTEJ

                                                            08.02. 2016 - 28.01.2017

Ten rok niesie nowe narodzenie osobowości. Energia roku zmusza patrzeć w przyszłość i aktywizuje mentalną energię człowieka, energię intuicyjnej logiki, widzącej od środka. W tym czasie otwiera się aktywność twórczego intelektu. Przy tych intensywnych energiach ludzie będą czuć się nieco bezsilnie i niezaradnie. Będą chcieli być aktywni, ale nierównomiernie rozpowszechnione energie mogą przynieść więcej chaosu i zniszczenia. Wszystkie wydarzenia będą łączyć się z silnymi emocjami, które będą przeszkadzać w adekwatnym widzeniu sytuacji. Często w tym okresie ludzie będą utożsamiać się z kimś, kim nie są. Wiele osób będzie zakładać maski i wraz z nową rolą, przyjdzie nowa odpowiedzialność.
Jeśli nazywasz się uzdrowicielem, to uzdrawiaj wszystko dookoła, jeśli uważasz się za maga, to dokonuj cudów.  Jeśli jesteś przyzwyczajony do cierpienia - ciężko będzie zmienić to w tym roku. Jeśli chcesz rozstać się z kimś - musisz wszystko dokładnie rozważyć. Nie warto rozstawać się, ponieważ w przyszłości może okazać się, że ten człowiek ma duże dla ciebie znaczenie. Weź pod uwagę, czego wyrzekasz się, a co możesz otrzymać w zamian.

SZCZUR
W nowym roku możesz poczuć swoją wielką wartość. Trudności będą gdzieś z tyłu, a z przodu - nowe cele, ciekawe perspektywy, odnowienie w duchownym i w fizycznym sensie. Czeka na ciebie przypływ nowych sił twórczości i optymizm, który pomaga patrzeć w przyszłość w jasnych tonacjach. Otwierają się dla ciebie nowe horyzonty i perspektywy w pracy. Jeśli będziesz mógł skontrolować wszystko dookoła i wziąć przywództwo na swoje barki, to wszystko będzie dobrze. Weź pod uwagę, że nadmiar pewności może doprowadzić do dużych strat. Wszystkie pytania roku małpy będą rozwiązywać się pozytywnie. Może powstać jakieś ważne wydarzenie (spotkanie lub poczęcie dziecka). 

BAWÓŁ
Znajdziesz się w stanie przejściowym. Powstanie zakończenie jakiegoś ważnego etapu, który położy kres jakimś wątpliwościom lub w pełni zmieni twoje życie. Możesz w końcu odnaleźć swoje miejsce w świecie, jakieś idee staną się ważne lub uświadomisz sobie coś nowego. Nie dla wszystkich bawołów ten rok będzie jednak szczęśliwy. Być może będziesz musiał coś uparcie udowadniać. Jeśli nie chciałeś dostrzec jakiś ważnych rzeczy, ignorowałeś coś istotnego, co podpowiadał ci los, to będziesz musiał pogodzić się z realnością - z taką, jaką ona jest. Dużą rolę będą odgrywali obcokrajowcy, język obcy  i podróże.

TYGRYS
Nastąpi odnowienie duchownych sił i powstanie jakieś oczyszczenie. Zmiany będą jeszcze subtelne i niezbyt zauważalne. Mogą nie nastąpić globalne metamorfozy. Teraz należy wszystko ułożyć na odpowiednie miejsca, określić dalsze kroki w swoich sprawach. Koniec roku może przynieść uwolnienie się od jakiegoś starego problemu. Wszystko rób z umiarem - tak mówi energia tego roku. Tygrys zawsze łapie małpę, to znaczy buduje sam swój sukces. Teraz małpa jest ognista, więc trzeba przyjmować to, co daje los.

KOT
Musisz zachować ostrożność we wszystkich problemach i zagadnieniach. Ten rok niesie ważną informację do działania. Może powstać coś niespodziewanego, ale nie wymagającego szybkiej reakcji. Rok pełen trudnych energii. Jeśli szukasz drugą połówkę, musisz być ostrożny, ponieważ możesz spotkać manipulatora, który będzie wywierał nacisk na twoje słabe punkty. Jeśli nie zlitowałeś się w poprzednim roku nad kimś lub byłeś dla kogoś okrutny, to teraz ta sama energia może powrócić do ciebie i los nie będzie dla ciebie łaskawy. Rok małpy jest dla ciebie niełatwy i pełen pokus. Będzie ci trudno oddzielić dobro od zła. Nie dominuj i nie mścij się. Teraz grasz z losem–ofiara i łowca i to ty jesteś ofiarą. 

SMOK
Rok może okazać się pełen wątpliwości. Będziesz musiał przepracować relacje z matką. Jeśli pójdzie coś niedobrze, to sukces zaciśnie się mocnym węzłem. W zasadzie małpa nie rywalizuje ze smokiem, ale małpa ognista może wywołać jego gniew. W związku z tym sytuacje życiowe będą zaostrzone, mogą przystopować przyszłość i zmienić twoje plany. To nad czym będziesz musiał pracować i z kim będziesz musiał kontaktować się- może zmienić się nagle i znacząco. W tym roku smok nie może zobaczyć takiej realności, jaka ona jest, więc nie warto zaczynać projektów na dalszą przyszłość. Stawiaj przed sobą małe cele. Tym sposobem ich osiąganie będzie szybsze i małpa nie spali cię. 

WĄŻ
Teraz poznasz wszystkie przyczyny i skutki. Zrozumiesz mechanizmy różnych zbiegów okoliczności. Jeśli nie będziesz dyktował swoich zasad losowi, to otrzymasz od niego pomoc i powie ci, kto jest kim w twoim życiu. Wąż może hipnotyzować małpę, ale tym razem jest to niemożliwe, bo małpa nie podda się wężowi. Rok niesie silne karmiczne wiatry, nie należy zadawać sobie pytań - za co i dlaczego przychodzą dane problemy. Proś los o cierpliwość. Spotkania też mogą być karmiczne, więc musisz zachować ostrożność w spotkaniach z nowymi ludźmi i nie oczekuj zbyt wiele. Jak najmniej pretensji. Pomyśl, co możesz w sobie zmienić. Choroby też będą karmicznego wymiaru. Jeśli w poprzednim wcieleniu zniszczyłeś czyjś spokój, to możesz liczyć w tym roku na pecha. 

KOŃ
Możesz w tym roku robić coś ważnego, a nawet triumfalnego, ale należy ciągle działać. Powinieneś pamiętać o swoich dzieciach, wspierać je i rozwiązywać ich problemy. Nie możesz zatrzymywać się na tym, co już osiągnąłeś. Musisz wszystko zmieniać i doprowadzać do porządku. Pokazuj siebie więcej w zewnętrznym świecie. Niektórzy będą wnosić cud do świata, jak czarodzieje. Wszystko będzie układało się, jak trzeba. Nie zapominaj też o odpoczynku. Możesz zabrać się za nowe projekty, głośno mów o sobie. Może zaostrzyć się niezadowolenie. Będziesz chciał coś zmienić i wnieść coś nowego. Należy szukać rady. Pamiętaj o swoim hobby, które może przynieść niemały dochód.

KOZA
Będziesz musiał pogodzić się z poważnymi zamiarami w swojej rodzinie (raczej na plus). Gromadź wszystko, co uważasz za ciekawe. Druga połowa roku da odczuwalne rezultaty na bazie już czegoś nagromadzonego. Mogą uwolnić się jakieś wewnętrzne potencjały, które kumulowałeś w sobie. Nie szukaj nic poza sobą, ponieważ wszystko znajduje się wewnątrz ciebie. Możesz otrzymać natchnienie. Jeśli jakieś zbiegi okoliczności okażą się blokujące, to należy zwrócić uwagę na karmę rodową. Możliwe, że przepracowujesz problemy swoich przodków. Energia tego roku może wzbudzić w tobie głębokie poziomy energetyczne, a w związku z tym wstyd i smutek. Wszystko co zostało nagromadzone w dzieciństwie (dziecięce strachy, marzenia) wypłyną na powierzchnię świadomości. To jest rok zmian, ale spokojnych i nieszybkich.

MAŁPA 
To jest twój rok, który jest pełen niespodzianek i karmicznych wydarzeń. Energia roku radzi nie kłócić się, nie zmuszać nikogo żyć twoimi zasadami. Będziesz musiał przygotować się do samo wyrzeczeń i samo ofiarowania się.  Jeśli nie chcesz oddać czegoś, to los weźmie to sam. Sytuacje będą powtarzały się, co oznacza, że już je doświadczyłeś wcześniej. Nie warto teraz samotnym małpom szukać partnera. To jest rok samotności. Jeśli znajdziesz miłość, to nie przyniesie ona zadowolenia  i samotność znów powróci. Rok ten zmusza do spojrzenia na stare innym wzrokiem. Zmieniając swój pogląd, możesz dostrzec, co świat chce ci powiedzieć.

KOGUT
Rok małpy nie pozostawia ci wyboru i wszystkie sytuacje będą uczyć cię pokory. Los chce pokazać ci, że nie jesteś gospodarzem swojego życia i nie wszystkie plany mogą zrealizować się szybko. Będą pojawiały się przeszkody. Nie zawsze we wszystkim zdążysz. W pracy mogą być problemy wynikające z rutyny. Jeśli zmienisz coś w swoim życiu, to przyniesie to sukces. W przeciwnym razie, dopadną cię nieszczęścia. W tym roku mogą przyjść zmiany, od których nie będziesz mógł uciec. Musisz rozwijać się i nie zatrzymywać się nad tym, co już osiągnąłeś. Nie spoczywaj na laurach. Będziesz musiał również poustawiać swoje priorytety.

PIES
Wszystkie stare pomysły staną się nieważne. Wybieraj nowe drogi, by poczuć się szczęśliwym. Nie bój się wkładać więcej energii w coś nowego. Małpa podaruje ci dużo energii niepewności i tylko wiedza może przynieść zadowolenie. Wiele spraw, którymi zajmowałeś się, staną się inne. Powinieneś być bardziej samodzielny i twardy w swoich decyzjach, by wybudować przyszłość. Przyjaciele pomogą ci i wyciągną do ciebie rękę. Małpa wzywa do uświadomienia sobie swoich możliwości.

ŚWINIA
Musisz zamknąć za sobą drzwi i odrzuć wszystko, co jest niepotrzebne i stało się trudne. Czekają na ciebie nowe zmiany, które nie będą nagłe. Życie zmusza do przekształcenia tego, co jest dla ciebie komfortowe. Również w pracy będziesz musiał odpuścić to, do czego jesteś już przyzwyczajony. Musisz przemyśleć, czy wszystko jest zakończone w logicznej formie. Dookoła dużo konkurencji, która będzie cię drażnić. Dla ciebie jednak oznacza to, że musisz doskonalić się.  

prognoza autorska Emma Lange
Akademia Ezoland
zapraszamy na spotkania  skype - skrypty i tematy sa  tez dostepne pod numerem 601 437 189
można  zamówić swoja osobista analizę podświadomości 502562629 i  samemu zbudować swoja  przyszłość

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz