czwartek, 7 stycznia 2016

ANIOŁ ROKU 2016            
  Kurs w Gdyni numerologia  i  anioly zapraszamy 16 stycznia
                                               tel 601437189                                                
 ANIOŁ ROKU 2016

                                                                    MAHASIACH

Anielskie energie są bardzo silne, wspierają w radzeniu sobie w wielu sytuacjach i pomagają  otwierać drzwi, przez które trudno wejść, gdzie podświadomość nie sformułowała jeszcze niezbędnej więzi (podświadomość zakodowała, że nie należy wychodzić za mąż, bo w poprzednim wcieleniu osoba przeżyła wiele rozczarowań. Podświadomość z przeszłości widzi tylko jedno- mężczyźni są źli i trudno jest spotkać tego, kogo się chce, ponieważ nie jest łatwo namówić swoją podświadomość, że istnieje jednak szczęście).

Anioły to ogniste istoty, posiadające olbrzymią energię, która pomaga harmonizować  wszechświat. Mahasiach uprzedza, że będą małe przeszkody i hamulce w tym roku. Można to zmniejszyć poprzez oddawanie opieki swojemu aniołowi. On pomaga przyswoić lekcje życia, doprowadzić do lepszego rozumienia  tego, co dzieje się dookoła. On uczy cierpliwości i spokoju. Nie ryzykuj zbyt szybko. Podziel się z aniołem swoimi myślami i wtedy on wyśle niezbędną siłę, by wszystko ułożyło się tak, jak należy. 

Ten anioł nastawia na wiedzę, więc jeśli będziesz uczyć się, wygrasz. Pomaga temu, kto szuka swojej drogi. Wspiera w łączeniu części w jedną całość i prostuje sytuacje pozbawione nadziei.
W tym czasie zrób rytuał - zapal rano niebieską świecę i nad płomieniem spal kartkę (napisz marzenie), a popiół rzuć na wiatr, by zaniósł go do anioła. Można też karmić ptaki i prosić, by zaniosły prośby do anioła.

Powinieneś być gotowy na to, że nikt nie będzie cię wspierał, tylko anioł chroni cię od niewłaściwych kroków.  

Anioł Mahasiach chroni związki, przestrzega przed rozczarowaniem i pechem. Jeśli są kłótnie, pomaga wyciszyć je. W przypadku, kiedy związku nie da się już uratować, poproś anioła, by pomógł ci przetrwać trudną sytuację i spotkać twojego człowieka, który pasuje do ciebie we wszystkim. 

Praca z aniołem pomoże określić, co jest twoje, a co nie, gdzie jest to, czego szukasz. Anioł będzie  chronił cię od plotek, które mogą zaszkodzić twojej reputacji. Mahasiach daje też oparcie w czasie  podróży. Energia anioła jest bardzo delikatna, więc nie przejawi się aktywnie od razu, ale pamiętaj on jest zawsze z tobą. Wystarczy tylko wyciągnąć do niego rękę i zwrócić się do niego w swoich troskach.   
autor Emma  Lange 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz