wtorek, 5 stycznia 2016

CHIŃSKA HEKSAGRAMA na 2016
CHIŃSKA HEKSAGRAMA na 2016

OBSERWACJA
Wszystko należy przemyśleć, wyważyć dokładnie i nie wchodzić od razu tam, gdzie cię zapraszają. Całość będzie układała się w swoim rytmie. Ucz się zmieniać swoje przyzwyczajenia i poglądy. W tym roku zmienią się rożne wartości, zostanie tyko to, co jest istotne. Nie narzekaj na los. Zbieraj informacje stopniowo, rób to, co powinieneś robić. Nie naciskaj na siłę, wszystko dojrzeje samo. Energia tego roku mimo wszystko przyniesie coś nowego, co zostanie użyteczne, ale jeśli będziesz na to gotowy. Ujrzysz owoce swoje pracy, jeśli nie poddasz się. 

W relacjach przejawiaj cierpliwość i wierność. Ten rok oszczędzi partnerstwo, które gotowe jest na poważne próby. Jeśli partnerzy myślą w kategoriach egoizmu, to życie wspólne nie powiedzie się. W tym roku rozczarowań będzie wiele. Nasili się tendencja w szukaniu starszego partnera. Kiedy będziesz wiedział więcej o sobie, to wtedy możesz myśleć o stworzeniu związku. Część społeczeństwa będzie chciała samotności i ciszy, by odbudować swoje energetyczne zapasy.  Niektórzy będą szukać sukcesywnych partnerów, którzy pomogą w podniesieniu prestiżu lub podpowiedzą, w jakim kierunku podążać. 

Z podświadomości będą wychodzić programy – strachy, w tym lęki kogoś stracić. Możliwe, że spotkasz lub usłyszysz o ludziach, którzy odgrywali w twoim życiu określoną rolę, ale wasze drogi się rozeszły. Włączą się także programy z poczuciem winy. Ludzie mogą wybierać partnerów, którzy nie okazują uczuć lub będą mieli nie zakończone relacje ze swoimi rodzicami. Wszystkie nagromadzone pretensje zostaną ci wypomniane. Należy przepracować program swojej winy z kimkolwiek. 

W tym roku otocz troską swój biznes, kontroluj go i doprowadzać do porządku. W każdym dziele potrzebne będą kontakty, więc możesz zawierać nowe znajomości, by się rozwijać. Opowiadaj innym, czym się zajmujesz, czym się interesujesz i wtedy znajdziesz ludzi, którzy będą cię wspierać. 
Emma Lange 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz