wtorek, 5 stycznia 2016

ROZKŁAD LENORMAND NA 2016 ROK                               

         


ROZKŁAD LENORMAND  NA 2016 ROK

Karta Statek - symbolizuje duchowe potrzeby ludzi
Karta Bukiet Kwiatów – symbolizuje fizyczne potrzeby
Karta Ptaki (sowy)- pokazuje ogólne tendencje w społeczeństwie

Dusza człowieka będzie wymagała nowych perspektyw, większego nastawienia na sukces w materialnym sensie oraz będzie wzmożona chęć na znaczące zmiany. Niektórzy pojadą szukać szczęścia za granicą. W głębi duszy będzie tliła się nadzieja na lepsze czasy. Pojawi się możliwość zmiany  sytuacji, ale tylko dzięki dodatkowej wiedzy lub wyjazdu. Nie należy zatrzymywać się na tym samym miejscu. Dzięki wiedzy można zmienić poziom swojego życia. Może uda ci się wyjechać i znajdziesz coś ważnego dla siebie. Zagranica przyniesie sukces tylko wtedy, jeśli uda się wszystko bardzo dobrze zaplanować. Nie należy w ciemno poszukiwać sukcesu, trzeba wiedzieć do kogo i gdzie jedziesz. Porozmawiaj ze swoimi aniołami, oni podpowiedzą ci, kiedy i jak najlepiej to zrobić. Teraz dużą rolę odgrywa modlitwa. 

W fizycznym świecie każdy będzie chciał pokazać siebie. Niektórzy będą chcieli oddać masę energii. Priorytetem będzie fizyczność, a duchowe sprawy staną się mniej ważne. Relacje, które zrodzą się w tym czasie, będą zjawiskiem tylko czasowym. Nie nastawiaj się na to, że romanse w tym roku będą istotne. One będą jaskrawe, ale niekoniecznie głębokie. Musisz dobrze poznać osobę, a potem dokonać wyboru. Natomiast długotrwałe relacje otrzymają jakiś nowy kształt.   

Zdrowie będzie zależało od naturalnych środków. Im bardziej zastosujesz proste jedzenie, tym lepiej. Im więcej będziesz leczył się naturalne, tym więcej zyskasz.

Ogólnie tendencja jest trochę hamująca. Karta ptaki wskazuje, że niezbędna jest wiedza, by coś robić. Wstrzymania będą zmuszać do odnajdywania nowych umiejętności. Ludzkość będzie szła do przodu ze strachem przed przyszłością. Potrzeby duszy i motywacja będą, ale ruch do przodu będzie determinujący. Karta mówi, że wiele rzeczy będziesz musiał zmienić w sobie, zbadać samego siebie i spróbować iść inną drogą. Niezbędne jest użycie swojego intelektu i doświadczenia, żeby wyjść z przykrości. W świecie nasili się ogólne niezadowolenie, wzmożenie do wypowiadania ostrych słów i krytyki. 

Karta statek będzie wskazywać brak cierpliwości i pośpiech. Jeśli wiedzy będzie za mało, to chaos okaże się większy. Należy ostrożnie podejmować decyzje. Nagłe wyjazdy mogą być niszczące. Pojawi się chęć dominacji, co będzie doprowadzać do nieporozumień i kłótni. 

Karta ptaki w połączeniu ze statkiem i bukietem kwiatów przyniesie niechęć wysłuchiwania drugiego człowieka i pragnienie spotkać swoją duszę, z którą będzie można porozmawiać o wszystkim. 
autor Emma Lange
Akademia Ezoland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz