poniedziałek, 4 stycznia 2016

META - KARTA NA 2016 ROKMETA - KARTA  NA  2016 ROK

Meta - karty to instrumenty, które pomagają ujrzeć aktywne programy podświadomości.

W tym roku aktywacja programów podświadomości powstaje z kartą CHLEB.
Ta meta – karta jest lekko powstrzymująca, co oznacza, że będą włączać się hamujące reakcje (ludzie będą bardziej ostrożni). Wzywa ludzkość do rozsądku - 7 razy zmierz, by raz obciąć. W tym kolektywnym kotle będzie potrzeba być szlachetnym i wielkodusznym. Karta chleb wskazuje, że coraz więcej ludzi będzie szukać własnej drogi, stawiać przed sobą cele i więcej szukać wyjaśnień w prawie przyczyn i skutków. Nie pytaj, za jakie grzechy coś masz, lecz stawiaj pytanie - co ja mogę zrobić, by coś ulepszyć? 

Pojawi się chęć zrozumienia swojej przeszłości, powrócić tam, gdzie zostawiłeś coś ważnego. Będzie to niekoniecznie przeszłość karmiczna. Może to być dziecięcy program, nie zakończone sprawy. Przez rozmowę wszystko przypomni się i będzie dawało o sobie znać. Pojawią się ludzie z przeszłości i będzie trzeba przejść tę drogę jeszcze raz. Ten rok będzie wspomagał korektę twojej  przeszłości, to znaczy powstanie w przyszłości cud. Karta chleb mówi, że możesz powrócić do przeszłości świadomie i zmienić swoją przyszłość. Nie zawsze chce się jednak wracać do tego, co minęło, ale przeszłość można porównać do złamanej kości, która źle się zrosła i lekarz musi ponownie ją złamać, by zrosła się prawidłowo. Tak jest też z przeszłością, musisz ponownie wejść tymi drzwiami, przejść przez trudne korytarze, przeanalizować wszystko na nowo, zapalić świece, które zgasły. Ta analiza pozwoli rozpocząć życie inaczej. 

Należy świadomie podchodzić do problemów i przeszkód, wiele rzeczy trzeba przemyśleć i pojąć mechanizm życiowych działań. Kto świadomie wybiera tę kartę jest gotowy przyjąć na siebie odpowiedzialność. Na podświadomym poziomie człowiek pojmuje, że nikt nie zrobi za niego pracy i te tendencje będą odbijać się na energii roku. Kto odrzuca tę kartę, nie jest gotowy na to, by być  dorosłym, chce, by ktoś inny rozwiązał za niego problemy. Taki człowiek nie jest przygotowany na zmianę dotychczasowego życia.

Meta - karta chleb symbolizuje trudną świadomą pracę. Mówi - działaj, siej, twórz, bo tylko wtedy dostaniesz bonusy. Twoje rezultaty powinny stać się realne. Na koniec roku będzie podsumowanie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz