sobota, 2 lipca 2016

Prognoza runiczna
Prognoza runiczna

Tiwaz no znak męskiej siły i szybkich zwycięstw. Otwierają się dodatkowe kanały mocy i możliwości.
W tym okresie możliwe będzie podejmowanie szybkich decyzji, a nowe idee mogą przynieść sukces.
Tiwaz pokaże w którym kierunku należy pójść. Aby życzenie spełniło się, trzeba iść w jego kierunku i dążyć do spełnienia tej energii. Energia tej runy może zrobić z ciebie lidera i fachowca.
To runa wojownika i aby móc sięgnąć po swój cel, trzeba odpowiednio reagować i posiadać zaplanowaną strategię.

Celtycki Ogham który pokazuje nasz świat energii, to Bez. Według starożytnych przekazów roślina ta rządzi światem wiedźm, jest pełna wiedzy i sił magicznych.
W tym okresie dobrze jest pościć i studiować nauki ezoteryczne.
Celtowie wierzyli, że Bez ma siłę przeganiania złych duchów. Symbol ten odbudowuje i uzdrawia. Jednak wszystko to jest dopiero wtedy możliwe, jeśli człowiek przejdzie transformację duchową.
Starożytni Celtowie u stóp tego drzewa prosili o zdrowie. Bez przypomina, że są narodziny i śmierć, że jest odbudowanie i niszczenie, że na miejscu starego wyrasta nowe.

Słowiańska runa określająca nasz mikrokosmos to runa Rok. Mówi ona, że zbiegi okoliczności nie żyją tylko w naszej podświadomości, ale czasami los sam stawia przed nami przeszkody, by przeprowadzić nas na nowy poziom. Z tego powodu runa ta wzywa do ostrożności. Przypomina, że nasze możliwości są ograniczone i nie warto zaczynać kilku rzeczy naraz lub wtrącać się w obcy los.
Jest to ciężka energetycznie sytuacja, gdy nie możemy niczemu przeciwstawiać się. Ostrożnie musimy podejmować decyzje, ponieważ każda decyzja będzie długo wywierała wpływ.
Nie należy być czepialskim i fanatycznym. Los może pokazać drugie oblicze.

Elfijska runa, która otwiera przed nami mistyczną energię to Sinah. Wzywa by nie niszczyć ciszy. Mówi o tym, że na świecie wszystko jest ze sobą powiązane i nawet nasze myśli mogą tę ciszę zniszczyć – dotknąć kogoś swą energią.
Jeśli pomyślimy o kimś źle, to ta energia wróci do nas bardzo szybko. Ale i dobre myśli szybko się zwrócą.
Runa ta mówi, że człowiek powinien pamiętać, iż otoczony jest różnymi mocnymi energiami, zatem coś małego może pomóc spełnić się czemuś dużemu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz