niedziela, 3 lipca 2016

Prognoza numerologiczna Lipiec 2016
Prognoza numerologiczna

W lipcu królować będzie energia chaotyczności, nieprzewidywalności i oryginalności. Wszystkie uczucia wyostrzą się. Każde nieprzemyślane działanie spotka siłę przeciwstawną. To okres niepokoju i napięć, który będzie trwał tak długo, póki cel nie zostanie osiągnięty.

Jedynka – mogą dojrzeć jakieś ważne idee, ale czy wystarczy w tym miesiącu siły na ich realizację? To nie czas, by otaczać się dużą ilością ludzi. Czas należy poświęcać poszukiwaniom, badaniom, a także doskonaleniu się. Trzeba zadbać o swe zdrowie.

Dwójka – może rozpocząć się nowa passa w życiu. Teraz jest możliwość by samodzielnie tworzyć i budować, ale nie należy wszystkiego opierać na stereotypach i przestarzałych metodach, ponieważ pojawi się szansa by zmienić swój los a schematy, do których jesteście przyzwyczajeni będą ją blokowały.

Trójka – ten okres trudno będzie nazwać romantycznym, ale jeśli będziecie uczciwi sami ze sobą, to nie traficie w sieci iluzji. Nie bądźcie zbyt ufni i otwarci, bo ludzie w tym okresie mogą was wykorzystywać. Wasza odpowiedzialność zostanie nagrodzona.

Czwórka – problemy mogą mieć charakter cykliczny. Możecie poczuć się ofiarą Obudźcie programy rodowe, bo tam należy szukać odpowiedzi na pytania. Życie zmusi, by porozstawiać priorytety. Wyjście z trudności można odnaleźć w medytacji. Mogą też przypomnieć o sobie stare obietnice.

Piątka – czekają was zmiany w komunikacji z jakąś osobą, dlatego abyście mogli osiągnąć, to co chcecie, należy odejść od starych przyzwyczajeń. Niektóre plany mogą ulec zniszczeniu. W tym okresie możecie stanąć twarzą w twarz z tymi ludźmi, którzy oszukali was w zeszłym wcieleniu.

Szóstka – możecie liczyć na jakieś bonusy od losu i jeśli innym ludziom kiedyś dawaliście nadzieję, to możecie liczyć na opiekę losu. Natomiast jeśli egoistycznie wszystko zabieraliście dla siebie, to teraz przyjdzie wam zapłacić.

Siódemka – spotkacie się z czyimś oszustwem i cieniem zbiegów okoliczności. W tym okresie wzrosną potrzeby seksualne, dlatego możecie stać się bardzo atrakcyjnymi dla kogoś, ale osoba ta nie będzie myślała o waszej duszy. Trzeba wykazać się ostrożnością, bo ktoś może was okraść i zmanipulować.

Ósemka – w okresie podwyższonej energii konfliktów nastąpi jakiś kryzys i będziecie musieli go rozwiązać. W miesiącu tym możliwe są radykalne zmiany w życiu. Trzeba będzie w całości zmienić taktykę działania. Już teraz trzeba zastanowić się nad tym, co przeszkadza i zamknąć za tym drzwi. Oczywiście oczekujcie burzy emocji. Zdrowy rozsądek pomoże wam utrzymać się na fali losu.

Dziewiątka – mogą pojawić się nowe kontakty i znajomości. Jeśli planujecie jakieś projekty, to planujcie je na dłuższy czas. Los już kiedyś dał wam możliwość współpracy, której mogliście nie zauważyć, a teraz trzeba będzie postarać się, by odbudować energię przyszłości.

autor Emma Lange 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz