czwartek, 4 sierpnia 2016

Prognoza na sierpień

Prognoza na sierpień


Prognoza według znaków zodiaku.

Energia miesiąca będzie wzywała do tego, by wszystkie osobiste  sprawy doprowadzić do logicznego zakończenia.
To jest olbrzymia siła, która zmusza wszystkich do zmian i określenia swej drogi.

Prognoza dla poszczególnych znaków.

Baran – trzeba stać się bardziej odpowiedzialnym i poważnym. Decyzje podjęte w sierpniu wpłyną na większy odcinek twej przyszłości.

Byk – życie pokaże na czym skoncentrować się, co będzie ważniejsze. Musisz przemyśleć strategię działań. Idź swoją drogą i nie oglądaj się na innych.

Bliźnięta – czeka na ciebie okres bardzo emocjonalny i aktywny. Trzeba będzie z czegoś zrezygnować, zmienić nastawienie do życia, swój światopogląd. Ostrożnie z wyborami, bo jeśli wybór nie będzie przemyślany to skutki tego będziesz odczuwał przez długi czas, a zmienić je będzie bardzo trudno.

Rak – coś się zmieni, ruszy z martwego punktu. W strefach, w których energia była zbyt statyczna zaczną się zmiany. Wszystkim przedstawicielom tego znaku radzę podążać za swą misją.Jeśli twym przeznaczeniem jest praca manualna, to nie bój się – otwórz się na to, jeśli chcesz pisać czy rysować, to łap ten moment i idź za swą gwiazdą, która będzie cię prowadziła.

Lew – otwórz się na coś nowego, na to , czego do tej pory nie dostrzegałeś. Będą zachodziły zmiany w twym życiu. Niektóre przedstawicielki tego znaku mogą zajść w nieplanowaną ciążę. Wiele decyzji zaprowadzi cię tam, gdzie jeszcze nie byłeś, a już na pewno nie patrzyłeś w tą stronę.

Panna – należy wyjść ze starego kręgu problemów, ale by z nich wyjść, to należy się określić. Do tego potrzebna jest konkretna strategia i kroki, które będzie trzeba podjąć. Czasami mogą być to i ryzykowne kroki.

Waga – ten okres jest dany po to, aby nauczyć się czegoś. Odnieść się do siebie bardziej poważnie – pozbyć się jakichś przyzwyczajeń, zadowalania siebie. Okres jest ten po to, aby otrzymać nową wiedzę. Czasami poczujecie samotność, ale będzie to niezbędne, by skoncentrować się na czymś, co będzie ważniejsze.

Skorpion – otworzy się kanał pewności, ale będzie to wymagało zwrócenia uwagi na siebie, aby wszyscy wkoło wam ustępowali. Może to stać się przyczyną konfliktów, a koniec miesiąca napięty. Możecie trafić w skrajności a relacje z otoczeniem mogą stać się bardzo emocjonalne.

Strzelec – poszukiwanie idealnego partnera może doprowadzić do rozczarowań. Stosunki mogą nie mieć stabilnego charakteru, więc lepiej zająć się jakąś pracą, lecz nie wszystko należy wykonywać samemu. Trzeba poszukać sobie pomocników, być punktualnym i zorganizowanym, a to wszystko przyniesie dobre owoce.

Koziorożec – to czas, by zrobić podsumowanie wszelkich swoich poczynań. Spotykasz się ze swym losem twarzą w twarz. Będzie to negatywne lub pozytywne spotkanie – wszystko zależy od tego, co dawałeś światu i otoczeniu.

Wodnik – będziesz zajęty problemami jakiejś kobiety. Możliwe poczęcie dziecka. W niektórych sytuacjach nastąpi rozwiązanie problemów rodzinnych poprzez sytuacje i obietnice. Energia pracy sprzyja projektom twórczym.

Ryby – coś lub ktoś spróbuje wciągnąć cię w swe problemy, dlatego nie warto poddawać się i przejmować tym, co mówią lub doradzają inni ludzie, których nie znasz. By ruszyć z miejsca potrzebna jest wiedza i praktyczne nawyki.
Emma Lange 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz