czwartek, 4 sierpnia 2016

Prognoza Runiczna na sierpień

Prognoza Runiczna

Skandynawska runa Thurisaz – ponowne pojawienie się tej runy w prognozie. Mówi ona o tym, że we wszystkim trzeba wykazywać się odpowiedzialnością. Czasami mówi o tym, że należy zwrócić uwagę na swój cień. Cień ma mnóstwo możliwości, ale w tym okresie trzeba przeanalizować wszystkie swe pomyłki, by nie powtórzyły się.

Słowiańska runa Jest / Naturalność – to runa naturalnego życia. Mówi o tym, że trzeba wsłuchiwać się w życie i dopuścić tę naturalność do siebie, że wszystko ma prawo zmieniać się i stać się takie, jakie powinno być. Proces zmian ma być spokojny. Nie możesz kierować się w życiu agresją i gniewem, ani zazdrością. Bądź częściej wdzięczny losowi nawet za przeszkody, ponieważ te przeszkody przyniosą ze sobą nowe możliwości.

Celtycki ogham Brzoza – drzewo to uczy twórczego myślenia i wzywa, by nie niszczyć równowagi. Brzoza to symbol głębokich rodowych energii. Jeśli ten symbol pojawił się w prognozie, to znaczy, że trzeba popracować z energią rodu. Studiuj tę energię, ponieważ jest ona silniejsza, niż energia twej indywidualności. Archetypy rodowych energii mogą narzucać swe emocje i wtedy twój rozwój może być trochę zatrzymany.

Elfijska runa Sadait – tę runę nazywają runą muzyki gwiazd. Pomaga i ukierunkowuje tych, którzy zajmują się twórczością. Mówi o tym, że Smok obudził się, ponieważ obnażyły się tajemnice, więc bądź uważny. Jeśli będziesz uważny i będziesz odczytywał znaki losu, to znajdziesz odpowiedź na swe pytania.

autor Emma Lange

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz