czwartek, 4 sierpnia 2016

Prognoza Numerologiczna na sierpieńJedynka – należy popracować nad sobą. Przyjąć odpowiedzialność za całe swe życie i zacząć je na nowo budować. Nauczyć się prawidłowo analizować sytuację. Jeśli jest to liczba podświadomości, to oznacza, że trzeba być uważnym i popatrzeć w twarz rodowym energiom ojca.

Dwójka – to czas, by pomyśleć o duchowych a nie materialnych programach. To czas zrozumienia prawdziwych wartości. Jeśli są u was jakiekolwiek długi, to lepiej je w tym miesiącu oddać. Jeśli to liczba podświadomości, to trzeba będzie wypracować więcej skromności. Sytuacje mogą być przykre, drobne, ale tylko dlatego, aby przepracować program władczości i władzy wewnątrz siebie.

Trójka – w tym miesiącu należy przejawić intelektualną aktywność. W twym polu mogą pojawić się nowe kontakty i możliwe, a los zmusi cię do dokonania jakiegoś wyboru. Jeśli to liczba twej podświadomości, to energia w tym miesiącu może być bardzo niska, dlatego nie warto rozpoczynać nowych projektów. Uciekaj od negatywnych mentalnych medytacji.

Czwórka – będziesz musiał zdecydować co robić ze swym życiem. Staraj się konstruktywnie wykorzystywać energię życia. Ryzyko jest wskazane, ale ostrożność także, więc jeśli teraz spotkasz się z kimś w czołowym zderzeniu i będzie to ktoś, kto myśli inaczej, niż ty, to mogą polecieć iskry. Jeśli to liczba twej podświadomości, to spotkasz się z ludźmi, którzy są silniejsi, niż ty, którzy są uparci i agresywni, a nawet twardzi w swych decyzjach. Jednak będą lepszymi nauczycielami właśnie z tej przyczyny.

Piątka – piątka musi pomyśleć o swym zdrowiu i energii psychicznej. Medytacje mogą wprowadź ład w myślach. Niebo będzie wysyłało dobrą energię piątkom, zatem teraz trzeba łapać szansę na sukces. Jeśli liczba pięć to energia podświadomości, to teraz przyjdzie wam rozpracować energie rodowe, które są związane z bardzo dalekimi duszami, które nie mogły realizować swego potencjału.

Szóstka – przez jakiś czas dobrze będzie pobyć w samotności, pozbierać swe myśli i uczucia. Gdy wybierasz swą drugą połówkę to taką, która jest już doświadczona przez twarde życie. Jeśli będzie to liczba podświadomości, to trzeba obudzić się i pozbyć iluzji, zostać bardziej miłosiernym i wybaczającym, ponieważ z tymi duszami będziesz przepracowywał te urazy, które nie zostały rozwiązane w zeszłym wcieleniu.

Siódemka – tu nastąpi spotkanie twarzą w twarz z indywidualną karmą. Czekają na ciebie wyjazdy, które przyniosą zmiany. Jeśli jest to liczba podświadomości, to los obiecuje, że odezwie się biała karma. Los naprowadzi cię na bardzo dobre rzeczy, na bardzo dobre drogi.


Ósemkajeśli chcesz rozwiązać administracyjne problemy, to zrób to teraz. Energia będzie cię wspierała. Jeśli jest to liczba podświadomości, to los wskaże na te problemy, które powstały na tle twego braku równowagi. Trzeba będzie zatem nauczyć się odnajdywać równowagę w dawaniu i braniu.


Dziewiątka – los wezwie, aby zadbać lub zatroszczyć się o kogoś i będzie to raczej kobieta. Stawaj się bardziej miękki i ciepły – mniej słów, a więcej czynów. Jeśli to twa liczba podświadomości, to trzeba będzie przepracować programy tych żeńskich dusz, które straciły swe dzieci, albo przechodziły męczarnie przez zdrady swych mężów. Trzeba będzie oczyścić te energie.

Staram się, aby me prognozy były użyteczne, ale dla większości większe znaczenie i działanie będzie miała osobista konsultacja.
autor Emma Lange 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz