poniedziałek, 3 grudnia 2012

SEMINARIA W 2013 roku
SEMINARIA W 2013 roku

22-24. III. 2013 r. -  Seminarium „Karmiczna numerologia”
          Po tym jak ukazała się płyta z filmem „Karmiczna numerologia”, otrzymałam mnóstwo listów, wiadomości sms i telefonów, z których dowiedziałam się, że ludzie zaczynają rozumieć czym jest karma, jaką mogłaby być i jak ją można odpracować. Chciałabym dokładniej opowiedzieć o tych pozycjach numerologicznych, które mówią o karmie i o tych pozycjach, które określają misję. Zachęcam do uczestniczenia w tym bardzo ciekawym seminarium. Informacje, które chcę przekazać, nie znajdziesz w Internecie. Po pierwsze jestem jedną z tych, która rozpracowała idee karmicznej numerologii razem z drużyną historyków i ezoteryków. Po drugie internet jest zawalony informacją stałą, niezmienną. Autorzy, którzy podają materiał, nie wnoszą nic nowego, nie otwierają się jako twórcy, tylko przekazują to, co zostało już powiedziane. Pracuję z ludźmi wiele lat, mam swoje doświadczenie, wyobraźnię i wiem czym jest karma i próbuję to przekazać w swoich twórczych dziełach. 

Plan seminarium
*Pierwsza pozycja liczby urodzenia. Łączność z Liczbą Losu.
*Liczba Ognia i Liczba Zmierzchu.
*Druga pozycja liczby urodzenia. Karma śpiąca. Metody walki i portret charakteru osobowości.      Karmiczne łącza.
*Trzecia pozycja liczby urodzenia. Wybaczenie. Określenie karmicznego ducha.

        Podczas seminarium odpowiem na pytania: co oznacza dominowanie jednej liczby, jakie strachy istnieją w podświadomości, jakie zdolności mogą być ukryte do nauk ezoterycznych, jakie zdolności są w świadomości człowieka, jakie kosmiczne rezonanse wpływają na daną osobowość, co zostało z tyłu i z czym należy się spotkać. 

tel 502562629
e-mail   biuro.ezoland@gmail.com
 
Cena seminarium 300 zł/łącznie 12 godzin.

Opłatę i zgłoszenie uczestnictwa w seminarium należy dokonać z miesięcznym wyprzedzeniem.
         
Przed seminarium przeprowadzam konsultacje, podczas których można rozwiązać wszystkie administracyjne lub techniczne problemy. Jeśli z różnych przyczyn nie możesz być obecny w wyznaczony dzień na Skypie, to jest możliwość spotkania w innym, dogodnym dla ciebie terminie. 

Nie obawiaj się nowych technologii, zostały one stworzone po to, by oszczędzić twój czas i pieniądze.

24-26.V.2013 r. - Seminarium „Karmiczna numerologia i runy”

             Takiego seminarium jeszcze nie było. Lubię eksperymenty i próbuję połączyć to, co wydaje się różne. Połączyłam karmiczną numerologię i runy, stąpając po schodach liczbowej karmy. Runy podpowiedzą o programach podświadomości. Oprócz tego w zależności od pozycji znaczenie runy zmienia się. W takim przypadku pojawia się przed tobą ciekawa matryca, która może dać tłumaczenie tego, co było z tobą kiedyś, twoje retrospekcje. Z tej serii planuję również przeprowadzić elektroniczne seminarium na temat „ Karmiczne schody tarota”, „ Karmiczny ogham”.
To jest bardzo ciekawa i zadziwiająca podróż w głąb twojej duszy. 

tel 502562629

e-mail  biuro.ezoland@gmail.com

Cena seminarium 300 zł/łącznie 12 godzin.

Opłatę i zgłoszenie uczestnictwa w seminarium należy dokonać z miesięcznym wyprzedzeniem.
      Oprócz tych tematów, o których będziemy dyskutować podczas seminarium, uczestnicy otrzymają dodatkowe materiały w formie papierowej, wysyłane za pośrednictwem poczty. Słuchacze otrzymają certyfikaty z prawem do wykładania wiedzy w swoich gabinetach i szkołach.

 Nowe technologie otwierają nowe możliwości. Musisz do nas dołączyć, nie będziesz żałować. Razem stworzymy jedną przestrzeń.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz