sobota, 16 marca 2013

Szkola Run - Emma Lange
Laguz w prognozie
          Pozycja prosta lub w otoczeniu pozytywnych run - musisz nauczyć się słuchać swojego serca i intuicji. Runa wskazuje, że w tej chwili łączy cię mocna więź z Aniołem Stróżem, więc uświadom sobie jak wygląda sytuacja i z nowym entuzjazmem rusz do walki.
Musisz wystrzegać się samooszukiwania i słuchać swoich prawdziwych odczuć, bo tylko one przekażą ci, co masz robić. Nie ujawniaj swoich tajemnic, nie odkrywaj wszystkich kart, nawet przed swoimi bliskimi. Kontroluj siebie, korzystaj z intuicji i bądź w mądry sposób przebiegły.
Cel będzie osiągnięty z trudem, ale  możliwy do wykonania. 


Pozycja odwrócona lub w otoczeniu negatywnych run – oszukujesz sam siebie, nie rozumiesz realności, w której się znalazłeś. Kontakty z ludźmi są uciążliwe, dookoła krąży dużo plotek.
Może też być oznaką zepsutej reputacji oraz braku życiowej organizacji. Możesz dokonać niewłaściwego wyboru.

 Pozycja leżąca w prawo – obiecuje nowe perspektywy, nowe plany i poszerzenie świadomości. Nastąpi koniec ograniczeń, otworzysz się na świat, nie będzie obchodzić cię czyjaś przeszłość, narodowość, pochodzenie czy religia. Ciekawi cię rozwój, dążenie do sukcesu i nowe możliwości.

 Pozycja leżąca w lewo – jesteś pełen strachów, wewnętrznych konfliktów, jesteś niezadowolony sam z siebie. Nie lubisz swojego otoczenia. Powinieneś wyrzec się spraw, kwestii, które są nierealne i nie do zrobienia. Boisz się iść dalej, nie masz odwagi inwestować w siebie, w swoje wykształcenie. Kierujesz się wyobraźnią, ale to nie wystarcza, twoja imaginacja oszukuje cię.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz