sobota, 16 marca 2013

Szkola Run Emma Lange


Emocje a Runy ...

...SOWILO - to pozytywna runa, ale w otoczeniu run negatywnych może mówić o panice, strachu przed czymś. Jeżeli człowiek nie będzie stawiał sobie ograniczeń można to łatwo zneutralizować

TIWAZ - przy energii tej runy należy zrozumieć motywy swojego postępowania, zrozumieć siebie całkowicie i konkretnie. Wszystko co robiliśmy, okazuje się nie takie jak sobie wyobrażaliśmy. Los nam wskaże, uderzy tak konkretnie, że zorientujemy się, ze coś robiliśmy żle.

BERKANO - może to wywoływać smutek, przesycenie. A to często jest związane z komunikacją z bliskimi, problemami z dziećmi. BERKANO mowi też o naszej zbytniej niecierpliwosci. Runa ta mówi ; zaczekaj, nie rezygnuj!. Odłóż to na lepszy czas!

EHWAZ - to działanie wg. inercji. Człowiek przestaje walczyć. Nie chce wtajemniczać się w los, wraca do samego siebie, tam gdzie czuje się bardziej komfortowo. Przychodzi moment, gdzie dusza wraca do czegoś, bo czuje, że powinna jeszcze spłacić swój dług. EHWAZ to dziwna gra życia. Taki człowiek często płacze w momencie sławy, a cieszy się w momencie upadku.

MANNAZ - wzywa do mocnego skupienia na zmartwieniach. To stan ciągłych wewnętrznych monologów. Runa ta stawia nas czasami na pozycje pechowców. Pech należy wtedy rozumiec nie jako swoją słabość, ponieważ w pechu odnależć można duchowy sens rozwiązania karmy.

LAGUZ - to puste fantomy strachu, wątpliwości, z ktorymi człowiek będzie musiał się zmierzyć. LAGUZ to chęć do działania, a w jaki sposób pokaże karma.....

o szkole http://www.emma-l.net/index_pliki/Page9985.htm 

szkola jest całkowicie  autorska
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz